тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гонка на велосипедах сто років тому

 

У цій захоплюючій кінохроніці, знятій компанією British Pathé, ви бачите гонку на велосипедах, що відбулася в 1928 році в Лондоні.

 

Чудове відео від OK Go

Альтернативники з OK Go протягом багатьох років радують нас своїми оригінальними відеокліпами. Адже кожна така робота по праву може вважатися взірцем творчої думки і уяви. У новому кліпі на композицію Obsession, було використано 567 кольорових принтерів, які працювали повністю синхронізовано, завдяки спеціальному програмному забезпеченню.

 

Робот-акробат Atlas

Американська компанія Boston Dynamics продемонструвала дивовижні можливості свого чергового механічного дітища. Так скоро будуть проводитися і роботизовані олімпійські ігри ... До чого техніка дійшла!

 

Panasonic представила холодильник, що приїжджає на голос господаря

На виставці побутової електроніки IFA 2017 у Берліні японська компанія Panasonic показала чудо-холодильник, який здатний пересуватися, орієнтуючись на голосові команди.

Як повідомляє компанія, холодильник може пересуватися по приміщенню, уникаючи зіткнень з дітьми і домашніми тваринами. Крім того, він підключений до спеціальної бази даних і може розповісти про напої, що знаходяться всередині, а також рекомендувати закуску до них.

Теги:
 

Жорстока бійка пнгвінів

Здавалося б, такі спокійні і статечні пінгвіни тільки і можуть, що смішно перебирати своїми великими лапами. А от і ні, ніщо тваринне їм не чуже! В даному випадку інстинкт розмноження змусив жорстко, до крові, боротися двох імператорських пінгвінів. А винуватицею стала, як стверджує автор ролика, невірна пінгвіняча «дружина».

Теги:
 

Кліп «Despacito» став найпопулярнішим в історії YouTube

Подібної до тої, як часом стрімко змінюється рейтинг найбагатших людей в світі, на YouTube ставляться нові рекорди за переглядами. З 5 серпня 2017 року найбільш популярним роликом на відеохостингу став кліп «Despacito», але як довго він протримається на цьому місці - невідомо.

Теги:
 

Парний біг

Хто з вас бачив як змагаються в бігу незрячі легкоатлети? Вони біжать удвох з супроводжуючим. І перемагають разом з ним. Або приходять останніми. У цій парі спортсменів - вся суть життя людини в суспільстві. Ми допомагаємо один одному долати себе і навколишній світ.

Теги:
 

Собаку навчили гавкати пошепки

Директор гуртожитку, що належить одному з коледжів в південному штаті Іллінойс, навчив свою собаку гавкати пошепки. Таким чином він вирішив убезпечити сон студентів, повідомляє видання AP.

 

У Техасі собака навчилася їздити верхи

 

Мешканка техаського міста Берн Кетрін Рікман навчила свого лабрадора їздити верхи на коні. Для собаки навіть виготовили спеціальне сідло. Кетрін розмістила на відеохостингу ролики за участю коня і собаки.

Дружба двох тварин настільки вражає і розчулює користувачів, що відеозаписи за лічені дні набрали тисячі переглядів. Господиня тварин розповіла, що собаці вже виповнилося десять років, але не уточнює, скільки часу пішло на навчання Мейзі верховій їзді.

Теги:
 
Сторінка 1 з 13

контакт - nioplanband@gmail.com