тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фестиваль "Живе середньовіччя"Цими вихідними у Івано-Франківську відбувся фестиваль історичної реконструкції "Живе середньовіччя". Я особисто на ньому побував у звязку з тим, що наш ансамбль "Ніоплан" запросили там "полабати"...

 

 

 

 

Приїхали ми до парку, де відбувалось це все дійство десь біля шостої години. Так що тих всіх лицарських боїв, турнірів лучників, середньовічних танців, частування тими ж середньовічними стравами на власні очі, на жаль, не довелось побачити. Кину кілька чужих фоток з ВКонтакте.

 

Фестиваль

 

По захопливим відгукам в соціальних мережах складається враження, що все це міроприємство відбулось на самому високому рівні. Не знаю, тих всіх турнірів не бачив, а от про організацію концерту на великій сцені зостались лише неприємні враження. Визвучка слабенька мягко кажучи (ну дуууууже організатори зекономили на цьому!), а ось ведучих на сцені взагалі не було. Та й народу практично теж не було. А на що сподіватися, коли пройшовши по всьому центрі міста я лише в одному закутку насилу розгледів невеличку афішку формату приблизно стандартного листка А4.

Побачивши все це "убожество" ми хотіли тут же розвернутися і піти геть, ледь вмовив хлопців піднятися на сцену, бо нам потрібно було живе відео зняти, і я для цього привіз з собою відеооператора. Ось такий собі получився виступ.


 

 

 

контакт - nioplanband@gmail.com