тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Наукові модулі для збірного телефону Project Ara

Лише у другій половині 2015 року модульні телефони Project Ara від Google вперше з'являться в обмеженій продажі, але вже зараз багато виробників електроніки виявили свою зацікавленість у цьому проекті. Приміром, компанія Lapka анонсувала виробництво декількох наукових модулів для цього апарату...

 

Ідея модульних смартфонів, які сам користувач зможе зібрати із запчастин, виходячи з власної необхідності, давно витала в повітрі. Однак лише місяць тому, в січні 2015 року корпорація Google офіційно представила перший подібний апарат, розроблений в рамках проекту Project Ara.

Очікується, що подібні телефони через півроку надійдуть у продаж в Пуерто-Ріко, а потім, можливо, і інших країнах світу.

 


А сьогодні стало відомо, що корпорація Google розпочала співпрацю з компанією Lapka, метою якого є виробництво особливих модулів для телефонів типу Project Ara. Ці збірні частини зможуть функціонувати в наукових і медичних цілях.

 


Для початку компанія Lapka представила сім різних модулів для Project Ara, кожен з яких виконує окрему функцію. Один з цих блоків створений для збору повітря і проведення його аналізу на предмет наявності в атмосфері різноманітних домішок. Інший модуль вивчає наявність у повітрі виключно вуглекислого газу. Також в набір від Lapka входять модуль освітленості і блок, який може вимірювати пульс людини і вивчати його електрокардіограму.

Найбільш неординарним модулем для Project Ara є алкотестер. Так що користувач смартфона з цим блоком, випивши кілька келихів пива або дві чарки міцного напою, може моментально перевірити рівень свого сп'яніння, щоб прийняти рішення, сідати за кермо автомобіля чи ні. Це, звичайно, стосується тих країн, законодавство яких дозволяє водити машину з невеликим вмістом спирту в крові.

Науково-медичні модулі від Lapka - це лише перший експеримент по створенню сторонніми компаніями деталей для смартфонів типу Project Ara. Модульна технологія компановки мобільних телефонів, запропонована Google, виглядає вельми цікаво і перспективно, а тому слід очікувати нових модулів від безлічі інших виробників в самому недалекому майбутньому.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com