тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

З 2015 року Фейсбук передає персональні дані користувачів третім особам

.

фейсбук

C 1 січня 2015 року соціальна мережа Фейсбук запроваджує нову політику використання даних про користувачів. Правила дозволяють передавати інформацію третім особам без спеціального дозволу власника даних...

 

 

Користувач буде вважатися згодним з новою політикою, якщо після 1 січня 2015 року продовжить користуватися соціальною мережею та її сервісами. В першу чергу, Facebook буде ділитися персональними даними своїх користувачів з рекламними агентствами і аналітичними компаніями, операторами зв'язку та іншими постачальниками послуг для соціальної мережі. Крім того, дані користувачів Facebook буде передавати своїм партнерам - власникам Інтернет-сайтів і додатків для мобільних пристроїв, а також іншим компаніям, чиї товари або послуги набувають користувачі.

Фейсбук буде надавати дані користувачів і державним органам, якщо визнає, що їх юридично обґрунтований запит. Керівництво сервісу також розкрило список персональних даних, які збирає система. Перелік включає в себе всю активність людей в соціальній мережі, включаючи опубліковані записи, листування з іншими користувачами, дані про місцезнаходження, реєстраційні дані, інформацію про платежі користувача, відомості про номер його банківської карти, дані про рахунки та адреси доставки товарів. Нарешті, Facebook збирає всі контактні дані самого користувача, включаючи і ті, які передаються їм або іншими користувачами через внутрішній месенджер Facebook.

Раніше стало відомо, що дана соціальна мережа вирішила збирати дані про історію хвороб кожної людини.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com