тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пам'ятник на честь селфи - оригінальний арт-об'єкт в Техасі

Селфіманія вже давно захлеснула світ, тому поява пам'ятника селфі в Техасі – явище скоріше закономірне, ніж екстраординарне. Бронзова статуя представляє собою двох дівчат, які фотографуються навпроти мерії. Нова визначна пам'ятка припала до душі місцевим жителям, тепер вони охоче приходять на центральну площу Шугар-Ленда, щоб, звичайно ж, зробити селфі!

 

 

Статуя селфі – перший арт-об'єкт, встановлений в Шугар-Ленді за підтримки організації Sugar Land Legacy Foundation. Всього планується встановити в різних частинах міста 10 статуй. На центральній площі з'явиться ще одна статуя, яка буде зображувати гітариста. Загальна вартість двох арт-об'єктів - $32,500.

Незважаючи на те, що більшість жителів Шугар-Ленда поставилися до арт-проекту позитивно, були і незадоволені виконанням скульптури, і ті, хто вважав, що її вартість дуже завищена. Думки розділилися, але достовірно можна сказати лише те, що відтепер техаське містечко може похвалитися одним з найбільш оригінальних пам'ятників в світі.

 


А ще досить оригінальні памятники з мрамору і граніту можна замовити на сайті памятники мир-камня56.рф, тут же ви можете недорого придбати вази, підсвічники, і інші аксесуари.

До речі, вчені з Каліфорнійського університету в Ірвайні виявили, що регулярні селфі і обмін фотографіями з друзями робить людей більш щасливими. Для проведення дослідження вченим знадобилися три типи фотографій. Перший тип — це селфі, на якому людина, що посміхається. Другий тип — зображення того, що зробило автора фотографії щасливим. Третій тип — фото чогось, що, на думку автора, обрадує іншу людину (з урахуванням того, що фотограф пізніше відправить це зображення іншій людині).

Учасники дослідження були організовані у відповідні групи, щоб зробити фото певного типу. Під час експерименту фахівці оцінювали зміни в психологічному та емоційному стані учасників. Вчені виявили, що учасники з першої групи, які зробили селфі з посмішкою, ставали більш впевненими і почували себе комфортніше в спілкуванні з оточуючими. Учасники, які зробили фотографії речей, які піднімають їм настрій, стали більш вдячними. А ті, хто зробив фотографії з метою поділитися ними і зробити інших щасливими, самі стали більш спокійними. Учасники з останньої групи також зазначили, що такий зв'язок з друзями і родичами допоміг їм зняти стрес.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com