тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Україна лідирує на ринку аутсорсингу Східної Європи

Аналітики компанії top$dev встановили, що за підсумками 2014 року Україна утримає пальму першості в сегменті аутсорс-програмування серед країн Східної Європи...

 

 

У ході дослідження фахівці top$dev вивчили дані понад 88 тисяч профілів фрілансерів (фахівців віддаленої роботи в інтернеті), понад 260 тисяч актуальних проектів загальної вартості більше $350 млн. По результатам сумарних виконаних замовлень лідером рейтингу опинилася Україна, і це враховуючи той чинник, що українська присутність на ринку за минулий рік скоротилася на 8%. До речі, частка Росії зменшилася на 15%, а частки Румунії та Сербії підросли на 32% і 79% відповідно, що виводить ці країни в лідери по критерію зростання.

Наша країна на ринку європейського аутсорс-програмування займає 33% ринку - так, у 2014 році українські програмісти виконували третину замовлень, що припадають на Східну Європу. 21,8% ринку займає Росія, трійку лідерів замикає Румунія з відміткою в 9%.

Лідером серед країн-замовників залишаються США, поряд з цим Великобританія разом з Німеччиною збільшили свою частку в замовленнях на 32% і 30% відповідно. Лідируючий навик, затребуваний при замовленнях - знання PHP.

Зазначимо, у 2014 році Україна вперше приєдналася до міжнародної освітньої ініціативи «Година Коду». У загальній складності в нашій країні в «Годині Коду» взяли участь понад 12 тисяч учнів із 608 шкіл, а також громадські організації, бібліотеки та освітні центри.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com