тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Nixie - найменший у світі безпілотник з камерою

Навіть найменші сучасні безпілотні дрони мають досить великі розміри. Так що для їх перевезення і перенесення потрібна спеціальна сумка, а це сильно обмежує власника пристрою в мобільності. Але Nixie - це рекордно маленький безпілотник. Він настільки компактний і зручний, що його навіть можна носити на руці як браслет!

 

 


Мініатюрний квадрокоптер Nixie був створений для участі в конкурсі, організованому корпорацією Intel. Суть цього технічного змагання полягає в тому, щоб стимулювати сторонні компанії на розробку невеликих, компактних дронів, які прийдуть в майбутньому на зміну сучасним приватним безпілотним літальним апаратам. І Nixie - це один з головних номінантів на перемогу в даному конкурсі.

Мова йде про абсолютно маленький квадрокоптер з вбудованою камерою. Він порівнянний за розмірами з стандартним листком учнівського зошита. Важить пристрій всього пару сотень грамів, що не заважає йому підніматися в повітря на висоту в кілька десятків метрів, будучи керованим за допомогою мобільного телефону. У власників безпілотника Nixie не буде питань, як переносити це пристрій з місця на місце. Адже даний дрон можна скласти в браслет, який кріпиться на зап'ясті людини. Ніяких окремих сумок або валіз, необхідних для DJI Phantom 2 і подібних йому сучасних лідерів ринку.

Дрон Nixie - це пристрій для широкого кола споживачів. З його допомогою можна робити не тільки дивної краси знімки з повітря, але також селфі. Він легкий, безшумний, надійний і дешевий. Результати конкурсу від Intel будуть озвучені тільки 5 листопада. Але квадрокоптер Nixie вже набрав чималу популярність серед потенційних покупців в Інтернеті. Так що компанія, котра розробила його готується до серійного виробництва свого дітища незалежно від корпорації Intel, що власне ініціювала його появу.


 

 

 


С каждым годом беспилотные летательные аппараты пользуются все большей популярностью, и на сегодняшний день они нашли свое применение в самых различных сферах жизнедеятесльности человека, начиная от профессиональной аэрофотосъемки, поисковых работ и заканчивая фото и видеофиксацией разных праздничных мероприятий. Купить беспилотник цена самая доступная можно на сайте съемкасвоздуха.рф, здесь же вы найдете массу полезных рекомендаций по выбору наиболее оптимального для вас типа БПЛА.


 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com