тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Запрацював сайт з пошуком по іноземним внз

У Мережі запрацював проект StudyQA, що полегшує студентам пошук програми, що найбільше їх цікавить для навчання за кордоном в магістратурі або бакалавраті...

 

 

StudyQA - міжнародний майданчик, який об'єднує зацікавлених у вступі у закордонний вуз користувачів і самі вузи, які беруть участь у залученні іноземних студентів. Звичайно ж, до абітурієнтів ставляться відповідні вимоги, і, насамперед - добре знання іноземної мови. А щоб її освоїти, раджу спробувати английский по скайпу , досить ефективна методика!

Як власне функціонує цей сервіс? Навчальні заклади викладають на сайті StudyQA інформацію про свої програми, доступних для іноземних студентів, а абітурієнти мають можливість детально порівняти вподобані заклади і спеціальності та подати заяву на вступ. Відвідувачі ресурсу можуть підшукати потрібну їх програму по сотні критеріїв, включаючи підбір цікавої спеціальності, відповідні терміни подачі документів, вартість навчання, можливість отримання грантів і стипендій і так далі. Всі вузи зручно відзначені на карті.

Крім того, інтелектуальна система сайту сама підбирає для користувача навчальні заклади та програми, відповідні за академічну підготовку, середнього бала диплома, рівнем англійської мови, рейтингу та ряду інших параметрів. Примітно, функціонал StudyQA дозволяє подати заявки в кілька університетів одночасно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com