тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Космічна колекція від Valentino

Майстри легендарного будинку моди Valentino не перестають дивувати і захоплювати своїми текстильними шедеврами. Кілька днів тому була розповідь про цікаву і досить стильну колекцію по мотивам словянського етносу. А нещодавно дизайнерська група бренду показала частину нової колекції Осінь 2015, в якій сукні, спідниці, плащі та аксесуари створені з явними космічними мотивами...

 

 

Планети і сузір'я, щедро розсипані по одягу від відомого лейблу, змусили модників усього світу бути на межі непритомності від захвату, і бажання неодмінно стати власниками такого "прикиду".

 


Будинок моди Valentino відомий своєю пристрастю до мережива і бісеру, нині вивів моду на новий, міжгалактичний рівень. Ніхто до цього не робив космічні мотиви в одязі з такою витонченістю і шиком одночасно. Відомий сайт Fashionista пише про цю колекції: "Виглядає ця колекція абсолютно приголомшливо, в ній абсорбувалось саме стільки кітчу і епатажу, наскільки це необхідно для одягу такого рівня бренду. Все що ви бачите на моделях дуже органічне, цільне, оригінальне, і разом з тим комфортне і практичне, все це як і те що завжди роблять майстри бренду можна охарактеризувати одним висловом "дуже Valentino". Чиури і Піччіолі ( це власне і є дизайнери, які створили "космічний одяг") принаймі завжди впевнені у своїх силах і знають, як створити прекрасне, на кшталт як цього разу: привабливо, стильно, елегантно-вишукано, з обов"язковим застосуванням специфічних художніх елементів, у яких власне і відображається сутність всьому бренду."

 

 

 


Цікаво, що дизайнер Селін Семаан Вернон випустила нещодавно нову колекцію шарфів з незвичайними принтами, які також мають космічну тематику. За основу зображень на шовкових палантинах вона взяла знімки нічних міст, зроблених із супутників НАСА.

 


Если вы ищите оригинальную продукцию Эскада Пермь, обращайтесь к нам. Мы являемся официальными on-line представителями известного бренда.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com