тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будинок-кросворд у Львові

Кросворди бувають різними: великими, маленькими, надруковані на різних матеріалах, здебільшого на папері, але є й оригінальні творіння на тканині, асфальті, металі, пластику, якось я розповідав вам про про піжаму-кросворд, і машину-кросворд, але, як виявляється, є навіть будинок-кросворд! Причому найцікавіше, що знаходиться він зовсім не далеко від нас - в нашому рідному місті Львові, на вулиці Сахарова...

 

 

Істинні любителі інтелектуальних загадок використовують різноманітні кроссворды для печати, але це унікальне творіння думаю теж їм сподобається, хоча б своєю оригінальністю. Гадаю, це може бути найбільшим кросвордом в світі, тільки не за кількістю слів, а за розмірами самого кросворду - адже це дев'ятиповерховий будинок, 30 метрів! Тим не менш, це - самий звичайний житловий будинок Львова, але ось на одній його стороні зображений кросворд. Тільки схожий він на порожній, і так і є вдень, але вночі слова в клітинках стають видимими зі злегка палаючим флуоресцентним світлом.

Але якщо є слова-відгадки, значить є і самі загадки, але де? Виявляється, по всьому місту розкидані саме ці загадки. На пам'ятках, фонтанах, будівлях театрів і різних інших будівлях написані загадки. Так можна гуляти по місту, відгадувати їх, а потім вночі прийти до цього будинку і дізнатися відповіді. Гадаю, це може навіть стати якоюсь грою серед жителів міста, щоправда, з часом його весь розгадають. Але тоді таким чином можна прикрасити якщо не всі, то частину будинків? По-моєму, ідея просто чудова, і всьому світу варто звернути на неї увагу. Зрештою, це куди цікавіше, ніж одному розгадувати кросворд, сидячи вдома на кухні і вписуючи слова в клітинки. А так можна і про рідне місто краще дізнатися, і добряче розважитися.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com