тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google припиняє працювати з Кримом

Google слідом за іншими американськими компаніями в світлі всім відомих подій припиняє роботу деяких своїх сервісів на Кримському півострові. Серед них програми, які передбачають фінансові операції і завантаження ПО. Google не мають права продовжувати роботу платних сервісів в Криму. Виплати кримчанам також заборонені...


Вже сьогодні це неможливо з технічної точки зору, оскільки левова частка світових банків припинили проводити операції для жителів території півострова. Будь-який імпорт товарів заборонений як в одну, так і в іншу сторону. Таким чином, інтернет-гігант більше не має права надавати кримчанам AdWords або AdSense. Завантаження додатків з Google Play також буде заборонена, так як скачування будь-якого софту є експортом.

Дані заборони набудуть чинності з 1 лютого 2015 року. Сервіси онлайн-пошуку, соціальна майданчик Google+, електронна пошта та ряд інших безкоштовних розширень залишаться у вільному доступі для користувачів з Криму. Безпосередньо прес-центр компанії повідомляє, що введені США санкції блокують ведення будь-якого бізнесу з представниками півострова. Оскільки Google є американським підприємством, то повинен дотримуватися вимог уряду.

За останній час це не перша і, мабуть, не остання заява про припинення роботи на Кримському півострові з боку великих американських компаній. Відома платіжна система PayPal вже заблокували роботу на території економічної блокади і зараз оформляють повернення коштів користувачам. Apple також оголосила про припинення роботи в Криму, розіславши відповідні листи дистриб'юторам.

 


Интернет-магазин bemobi.com.ua предлагает широкий ассортимент мобильных устройств и аксессуаров известных производителей по доступным ценам.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com