тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Готель на висоті 2700 метрів

Їдете відпочивати в Куршевель, і хочете спробувати чогось екстремального і оригінального? Зупиніться на ніч в незвичайному готельному номері - переобладнаному в люксову спальну вагоні фунікулера, підвішеному на висоті 2738 метрів над землею. Море яскравих вражень гарантовано!

 

 

Французькі Альпи пропонують своїм гостям, що приїхали у відпустку на один з найпопулярніших в світі гірськолижних курортів, Куршевель, вельми екзотичний варіант проживання. Повністю переобладнаний під повноцінний готельний номер вагончик фунікулера біля гори Соломир, найвищої точки Французьких Альп, надасть для своїх постояльців комфортні і, головне, дуже незвичайні умови для проживання. Можна любуватися навколишніми пейзажами, а можна просто вмоститися на зручному ліжку, зайти на відеосервіс cineblog01.fm і подивитися свій улюблений фільм. Крім того, вранці цей екзотичний номер-вагончик рушить в дорогу, і доставить до лижні своїх мешканців, як звичайна кабінка фунікулера.


 

Щоб зупинитися в цьому екзотичному готельному номері, туристам треба попередньо подати заявку - заповнити на сайті Airbnb спеціальну анкету, обов'язково вказавши, чому вони хочуть провести ніч в цьому високогірному номері. Заявки на проживання приймаються, як повідомляють в адміністрації курорту, до 26 лютого 2015 року включно.

Всі отримані анкети будуть розглянуті організаторами акції, і обраний на конкурсній основі мандрівник зможе відправитися у Французькі Альпи вже 6 березня 2015 року. Крім того, переможець конкурсу зможе взяти з собою трьох супутників.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com