тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найсумніша кішка стала зіркою Instagram

В Інтернеті набирає обертів популярність шотландської вислоухої кішки по імені Крихітка Пі (Little P). З незрозумілої причини у тварини весь час неймовірно сумний вираз мордочки. Користувачі "Інстаграма" і "Фейсбук" ніяк не можуть зрозуміти, чому настільки миле створіння таке нещасне, повідомляє видання Mirror...

 

 

Автори "Інстаграма" девятимісячної кішки опублікували понад 250 знімків своєї улюблениці, ні на одному з яких вона не радіє, а на деяких навіть плаче (у всякому разі так здається з її вигляду). Деякі інтернет-користувачі припускають, що Крихітка Пі може страждати тією ж хворобою, що й знаменита Похмура кішка.


 

 

Втім, незважаючи на похмурий вираз мордочки, у Малятка Пі повно залицяльників - на її сторінці в "Instagram" на даний момент підписані понад 5,7 тисяч осіб, і їх число стрімко зростає.

Чого не скажеш про іншому сумного британського песика на ім'я Блесс. Через постійний невтішно-сумний погляд проживаючий зараз в притулку пес ніяк не може знайти собі господарів. Але це вже зовсім інша історія, і про неї ми розкажемо якось іншим разом.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com