тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як друга шкіра: джинси з балончика від American Eagle Outfitters

Американська демократична марка American Eagle Outfitters анонсувала нову модель вузьких джинсів, які багато порахували лише дотепним маркетинговим ходом...

 

 

Модні бренди живуть в атмосфері жорстокої конкуренції, і, щоб завоювати серце улюблених покупців, вони йдуть на все більш ризиковані заходи. Наприклад, бренд American Eagle вирішив зробити революцію на ринку джинсів і створив самі вузькі скіни у світі, назвавши модель Skinny Skinny.

Марка навіть випустила рекламне відео, в якому моделі ходять в таких джинсах. Слоганом ролика стала фраза: «Я люблю джинси-скіни, але іноді вони недостатньо вузькі».

 

Як водиться, без підтексту не обійшлося. Насправды самі вузькі скіни виявилися лише боді-артом. На сторінці продукту в онлайн-магазині AEO замість пари звичайних джинсів красується два балончика з фарбою. Один з них, темно-синій, призначається «для нього», а інший, світло-блакитний, - «для неї». Ціна складає близько 50 доларів. Правда, замовити новинку навряд чи комусь вдасться: у спливаючій підказці говориться, що цей продукт тимчасово розпродано.

У шанувальників марки і в засобах масової інформації одразу ж почали виникати здогади щодо «найвужчих скінів у світі». Хтось стверджує, що ця новина - рання першоквітневий жарт, інші думають, що бренд просуває рідкий денім в балончиках. Найпоширеніше ж думку, що анонс диво-скіни - не що інше, як рекламний хід, і що незабаром у марки дійсно з'явиться нова модель джинсів, більш реальніша, зрозуміло.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com