тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Стів Меннінг: зробити з куща тварину

Художник Стів Меннінг створив дивовижні кущі у вигляді свиней, які демонструвалися на шоу в Кларенс-хаус. На кожну скульптуру він витрачає близько трьох років, а потім продає свої твори мистецтва за ціною 9 000 доларів...

 

Раніше він вже створював резонансні фігури слонів, жирафів, бегемотів, левів, корів, вовків. Остання робота Стіва, на замовлення принца Чарльза - це комплект з чотирьох величезних кущів, підстрижених у вигляді свиней.

Колишній інженер Стів, який працює в Topiary Art Designs, каже, що люди зазвичай вражаються, коли вперше бачать його фігурно стрижені кущі.


Говорить Стів Меннінг: "Люди дуже дивуються, коли бачать наші кущі. Багато хто заглядає через огорожу, коли ми працюємо, щоб ближче подивитися на фігури. Найдорожча річ у цій справі - наш час і досвід, адже кожен процес займає так багато часу, що дуже важливо, щоб все йшло за розкладом. Що стосується фігурної стрижки кущів, створення кожної скульптури займає три роки, перш ніж ми зможемо виростити кущ до такого стану, що можемо продати його. Крім цього, кущ повинен проходити щорічне технічне обслуговування, щоб підтримувати його у формі.

Ми дуже добре працюємо як одна команда. Моя дружина Джекі займається формуванням крони, в той час як я роблю величезні металеві рами. У нас працюють кілька робітників, але в основному ми все робимо самі - беремо в руки лопату, садову тачку, граблі і працюємо на землі. Справа в тому, що процеси дуже тривалі і на все вистачає часу."


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com