тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Історія першого класу в літаках

Зараз всі добре знають - хочеш поспати - плати. Хочеш широкі крісла та покращене харчування - плати. А що було раніше? Як раніше літали привілейовані пасажири?...

 

 

Виявилося, що те, що зараз ми бачимо в літаках, це жалюгідна подоба колишньої розкоші. Де ви, стюарди в накрохмалених манішках? Де ви, стейки на срібному посуді? Стюардеси в скандально коротких міні? Пішов золотий вік авіації. Дивіться, як було раніше.

На зорі авіації салони літаків виглядали зовсім не так, як ми звикли. Перші літаки були вузькими та довгими, а пасажирські сидіння сприймалися як нововведення, якесь розкішне і необов'язкове доповнення, як ікра до бутерброда з маслом. Першими сидіннями служили звичайні стільці і крісла, ременів безпеки не було. Спочатку пасажири сиділи відразу за пілотом, перегородок не було. Далі літаки ставали більшими і довшими, сидіння ставили в два ряди. Фото 1930-х років.

 

 

Коли літаки стали більш-менш придатними для комерційних перевезень пасажирів, виникла потреба в обслуговуючому персоналі. Ось Еллен Черч, перша в світі стюардеса. Почала працювати в 1930-му році.

 


Палити тоді в салоні, до речі, дозволялося. Заборона на куріння - винахід останніх 20-30 років, раніше всі диміли цигарками, сигарилами і сигарами, про шкоду від пасивного куріння ніхто не думав. Говорити про класи обслуговування в даному випадку невірно. До 1950-60-х років все було першим класом: квитки коштували дуже дорого, і дозволити собі придбати їх могли лише заможні люди. Наприклад, подорож з Лондона в Сінгапур коштувала за нинішнім курсом 17 600 доларів. Це зараз простій людині можна перейти на сервіс онлайн бронювання iFly.ua, і знайти недорогий квиток на любий потрібний напрямок, а тоді це було лише мрією.

Літак був своєрідною філією світського салону, куди заходити в футболках і шортах, як звикли ми, вважалося неприйнятним. Пасажири вступали на борт чи не у вечірніх нарядах.

 

 

 

Наступний важливий етап в історії цивільної авіації - Боїнг-747. Пасажирам першого класу подають обід. У ті часи до стюардес пред'являлися дуже суворі вимоги. Вони повинні були являти собою поєднання модельної зовнішності, манер світської левиці, умінь домробітниці, офіціантки і медсестри (наприклад, при необхідності стюардеса могла прийняти пологи). Були і формальні критерії: вага від 49 до 60 кг, вік від 21 до 27, високі моральні якості і відсутність чоловіка.


 

 

Роздуми про 1950-60-х роки для цивільної авіації на Заході незмінно наповнені тугою за втраченою розкоші. Але чи чули ви коли-небудь, щоб хтось сумував про радянських літаках? Давайте подивимося, як йшли справи в СРСР. Більшість хто літав на літаках ніякого першого класу не пам'ятають. Насправді він був. Як такий він вперше був спроектований в ТУ-104 (початок експлуатації - 1956 рік). Однак для внутрішньосоюзних рейсів машини перероблялися: перший клас, дивани та інші надмірності прибирали. За рахунок цього кількість посадочних місць зростала. Це стосується і наступних моделей літаків. Тому на внутрішньосоюзних перельотах ніяких класів не було, за дуже рідкісним винятком. По блату можна було отримати перший ряд. На кількох літаках міняли компонування перших двох-трьох рядів і зробили більше відстань між кріслами, ось і весь комфорт. Зате дозволялося курити!

Інша справа - закордонні рейси. Тут "Аерофлот" намагався відповідати західним стандартам. Були два класи, економічний і перший. У 1957 році Радянський Союз відвідав фотограф американського журналу LIFE Говард Сочурек і зняв інтер'єри ТУ-104. Перший клас був зроблений у вигляді окремих купе і виглядав так


 

А це одне з багатющих рекламних фото радянського "Аерофлоту". Щось насторожує вигляд пасажира, маньяк - точно!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com