тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

DEMETER - прості аромати для яскравих вражень!

 

У відомому магазині американських марок Made in USA тепер є не тільки одяг: тут з'явилися дивні і дико популярні в США парфуми марки Demeter Fragrance Library. Творців цих оригінальних ароматів надихають речі, які оточують нас повсюдно: шоколадне печиво, дощ, свіжоскошена трава, земля або навіть дитяча присипка...

 

 

 

Згідно філософії бренду Demeter, продукція не тестується на тваринах, всі духи як мінімум на 95% складаються з екологічно чистих компонентів. Флакони парфумів Demeter Fragrance Library схожі на аптечні баночки, а упаковка і зовсім відсутня: позбавившись від цього зайвого атрибута, компанія робить ще один крок назустріч навколишньому середовищу.

 


У кожному виді таїться дійсно той аромат, який можна очікувати від назви. Наприклад, «Земля» (Dirt) переносить вас на дачу, де пахне справжнім чорноземом, а слухаючи аромат «Дощ» (Rain) з закритими очима, можна відчути на собі краплі дощу і навіть почути грім. В асортименті бренду Demeter Fragrance Library наголос зроблений на те, що носять і люблять відомі голлівудські зірки. Аромати не залишили байдужими багатьох знаменитостей: Клінт Іствуд і Кейт Мосс вибрали Dirt («Землю»), Ума Турман не може жити без аромату «Дощ» (Rain), а Рене Зеллвегер припав до душі запах «Чиста білизна. Пральня» (Laundromat).

У США існує близько двохсот ароматів Demeter Fragrance Library. До речі, ціна цілком демократична - обзавестися оригінальним ароматом в перерахунок на наші гроші можна за 300-400 грн.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com