тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Японці випустили на ринок комп'ютерний стіл для роботи лежачи

Беручи до уваги, що тривале сидіння за комп'ютером загрожує серцево-судинній системи і шкідливо для хребта, японські інженери пропонують працювати лежачи. Компанія Thanko випустила оригінальний комп'ютерний столик для лежачої роботи...

 

 

У нього вбудований вентилятор, який отримує живлення по USB для охолодження комп'ютера і прилеглих частин апарату. В першу чергу пристрій розрахований на лежачих хворих, яким прописаний постійний постільний режим, і які фізично не можуть сісти в звичайне робоче крісло. Тим не менш, його спокійно можна використовувати всім іншим користувачам для підвищення повсякденного комфорту.

Крім того, кріплення столика легко трансформується і для сидячої пози. Думається цей оригінальний пристрій сподобається тим, хто тривалий час проводить за заняттям інтернет серфінгу, чи взагалі по роду діяльності довгий час засиджується за своїм компютером. Ну що, столик є, пора і про хороший ноутбук подумати.

 


Super Gorone Desk можна перетворити і в столик для їжі, якщо пересісти на підлогу. Він витримує навантаження до 60 кг Новинка вже надійшла в продаж за ціною $121 - за доставку експрес-поштою доведеться доплатити ще $75. У той же час, на сайті Amazon такий столик коштує $175.

Взагалі, що не кажи, а ринок гаджетів не зважаючи на свою різноманітність постійно продовжує розвиватися видаючи "на гора" все нові і нові пристрої для збільшення ефективності, функціональності і комфорту роботи користувачів. Ось, наприклад, трохи раніше відома компанія Ideum почала приймати замовлення на столик Platform Coffee Table, який по суті являється 46-дюймовою сенсорною панеллю з функцією підтримки множинних дотиків. Це такий собі масивний планшетник, в якому передбачено в комплекті на вибір 3 операційних систем: Windows 7, Windows 8 або Android 4.4 (KitKat).

 

сопровождение сделки риэлтор


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com