тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Сонячна" пішохідна доріжка

Архітекторська компанія Studio39 Landscape Architecture завершила будівництво першої в світі пішохідної доріжки, оснащеної сонячними панелями. Дизайнери компанії разом зі студентами Інституту геліоенергетики від університету Джорджа Вашингтона, США, встановили двадцять сім фотоелектричних панелей для створення вулиці.

 

 


Гипермаркет УКРСНАБ предлагает качественную строительную технику по доступной стоимости. Весь ассортимент товара вы можете смотреть на сайте ukrsnab.com.ua.


 

 


Вимощена міцними сонячними панелями новостворена Solar Walk може генерувати максимально 400 Вт електроенергії. Напівпрозорі фотоелектричні панелі, що використовувалися для створення тротуару, виглядають, як тоновані акрилові листи. При цьому вони мають достатню міцність, щоб витримувати вагу людини. Сонячні панелі були інтегровані в невелику частину пішохідного тротуару і знаходяться на одному рівні з навколишнім асфальтовим дорожнім покриттям.

Сама вулиця Solar Walk охоплює короткий відстань між корпусом Досліджень і корпусом Інновацій, розташованих на перетині бульвару Джорджа Вашингтона і вулиці Юніверсіті-драйв. Максимальної потужності тротуару 400 Вт достатньо для живлення 450-ти світлодіодних лампочок, встановлених під панелями Solar Walk. Крім того, «сонячна вулиця» підключена до спеціальної сітки, яка генерує електроенергію для власних потреб корпусу університету.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com