тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нові кросівки adizero f50 від Аdidas з технологічною «начинкою»

Довгі роки виробники взуття шукали можливості покращити свою продукцію, зробити її більш досконалою і зручною для повсякденного використання. Переважно, така модернізація зводилася до полегшення конструкцій, надання їм більш «природньої» і ергономічної форми, використання нових синтетичних матеріалів. Але це було раніше. Тепер імениті бренди все частіше вибирають інший шлях розвитку - «нашпиговують» новинки електронікою, ніби індички на День подяки.

 

 

Звичайно, до дизайнерських туфельок вищесказане мало відноситься. А ось для кросівок - це світле майбутнє, яке вже переходить в сите сьогодення. Що і доводить великий і могутній adidas, що випустив на ринок технологічні футбольні бутси adizero f50. Adidas, відчуваючи спиною подих конкурентів, не здають позицій і продовжують випускати новинку за новинкою.

 


Отож останнє нововведення Аdidas - adizero f50 піарники компанії позиціонують як перші кросівки «з мізками». Вся справа в мікрочіпі miCoach SPEED_CELL, що вбудований в підошву бутс. Він вимірює і фіксує показники швидкості бігу, його приросту (з кожною секундою), максимального значення (кожні 5 секунд), пройдену відстань, кількість кроків, їх довжину. В цілому, поповнення в родині Adidas нагадує іншу новинку - спортивну форму E39, про яку ви могли дізнатися з наших недавніх публікацій.

Правда, пристрій miCoach не цікавить фізичний стан спортсмена, начебто частоти його серцевих скорочень або тиску. Технічна «начинка» нових кросівок adizero f50 здатна записувати необхідні показники під час занять спортом до 7 годин до ряду. Потім файл можна «перекинути» на ПК або будь гаджет, а так само поділитися статистикою в спеціальному додатку на Facebook. Так що початківці спортсмени отримують можливість порівняти результати своєї тренування і «забігу» Лео Мессі, наприклад.

Ще одна перевага нових кросівок adizero f50 - вага в 165 грам, що робить їх самими легкими футбольними бутсами в світі. Все завдяки матеріалу Sprint Skin - супер-тонким і міцним одношарової синтетиці. Новинка може похвалитися так само удосконаленою формою шипів, які забезпечать ідеальної зчеплення з землею. Завершує список новацій антимікробну покриття Agion, що збирає найменший неприємний «душок» після тривалих тренувань.

Новинка надійде в продаж в листопаді цього року. Приблизна ціна пари бутс adizero f50 - від 277 до 324 доларів (за набір, що включає спеціальний коннектор для комп'ютера або гаджета).

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com