тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пентхаус за 100 мільйонів доларів

У Нью-Йорку побито черговий рекорд цін на житлову нерухомість. Двоповерховий пентхаус в житловому 75-поверховому хмарочосі «One57» був проданий за 100 471 452 долара і 77 центів...

 

 

Угода була укладена ще два роки тому, але тільки зараз, після її закриття, стала відома кінцева ціна. Цифра, на мій погляд, для звичайної людини зовсім космічна. Щось з області польотів на Марс. Тобто поміркувати про це, звичайно, можна, але всі ми чудово розуміємо, що з нами це навряд чи коли-небудь трапиться.

Ось на фото внизу 57-я вулиця, де розмістився One57, але хмарочос настільки великий, що його толком і не видно, і щоб склалася якась зрозуміла картина, його фотографують з різних ракурсів.


 

Пентхаус займає два останніх поверхи семдисятипятиповерхового «One57» і має загальну площу 1 020 квадратних метрів. Цікаво, що ім'я покупця поки не відомо. За документами ним є якась приватна компанія з назвою «P89-90 LLC», але це лише спроба приховати свої персональні дані від сторонніх. Думаю, що коли-небудь всі дізнаються, хто ж цей загадковий багатий пан. Занадто велика цікавість. Поки ж цю операцію можна сміливо назвати головною таємницею року в Нью-Йорку. Враховуючи, що попередній нью-йоркський ціновий рекорд був побитий Дмитром Риболовлєвим (дочка якого купила в 2012 році пентхаус за $88 млн), то і в цей раз є ймовірність, що власником 100-мільйонного пентхауса виявиться хтось, хто говорить на російській мові. Можливо це буде юрист Коллегии адвокатов Титул Киселёв С.О. Я, у всякому разі, цьому анітрохи не здивуюся.

Ви думаєте, що це кінець гонки? Нічого подібного. Наступна цінова планка заявлена в 130 млн. доларів. За таку суму планують виставити на продаж триповерховий пентхаус у новому хмарочосі 520 Park Ave. Він виросте правіше One57. Нью-Йорк чекає своїх нових героїв. Нескінченність - не межа, як говорив Базз Лайтер. І схоже, що він мав на увазі ринок нью-йоркській нерухомості.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com