тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Повернення «Пили»: небезпечна сумка від FACETASM

Колись бензопила була інструментом виключно лісорубів, серійних маніяків з голлівудських фільмів жахів і будівельників. Куди поділися ті славні часи? Тепер настільки грізне знаряддя перетворилося в ось такий невинний аксесуар...

 

Не дивуйтеся, якщо десь на вулиці мегаполісу зустрінете тендітну дівчину зі масивною «пилкою» через плече. Швидше за все, перед вами не пацієнтка, що втікла зі специфічною лікарні, а всього лише одна з щасливих власниць креативних сумок FACETASM.

 


Ось таку гідну уваги нетривіальну сумку нещодавно представив молодий бренд модних аксесуарів FACETASM. Новинка, яка дебютувала в колекції весна-літо 2014, моментально стала об'єктом жадання і підвищеного слиновиділення сотень дівчат і юнаків. Що не є дивно, адже кожна модниця, чи модник мають за мету одне - вишлядати не так як всі. Особливо, якщо врахувати, що батьківщиною цього нащадка дизайнерської думки і чорного гумору стала (що б ви думали?) Японія. Місткі сумки у формі зловісної бензопили виготовлені з натуральної шкіри чорного кольору або відтінку гірчиці, в залежності від моделі.

Побоювання в бік: «лезо» також виконано з м'якої шкіри з «зубцями», що до болю нагадують звичайну застібку-блискавку. Так що поранитися такою сумочкою навряд чи вийде. Хоча жертви у разі FACETASM неминучі жертви моди, зрозуміло. Єдине, що грізна сумка-пила дійсно може підрізати, так це бюджет свого володаря: кровожерливі дизайнери з FACETASM вимагають за своє творіння приблизно 2,250 американських доларів. Критичний удар по гаманцю, хоча, як відомо, для певної категорії населення - це не гроші.

 

 


Качественный и быстрый распил дерева, различного рода пластиковых и металлических поверхностей, удобство в пользовании, надежность большой термин эксплуатации, доступная цена. Бензопилы Stihl в полной мере отвечают всем этим требованиям.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com