тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожча ковбаса

Проста їжа може здивувати витонченим смаком, по-новому відкритою для себе стравою, а також, як виявляється, ціною. Ковбаса і картоплю в лондонському ресторані l'atelier de Joel Robuchon є прекрасним прикладом цього...


Вишукана страва, що складається з одного шматка ковбаси, картопляного пюре з маслом і 10 грам чорного трюфелю, приготовлені шеф-кухарем Олів'є Лимузеном, ймовірно, найдорожча їжа цього типу. За порцію вам доведеться заплатити 75 фунтів стерлінгів.

Чому ціна така висока? По-перше, l'atelier de Joel Robuchon вважається одним з кращих ресторанів Лондона, що дуже швидко отримав визнання. Про це говорять хоча б дві зірки Мішлен. За якістю їжі ми отримуємо і, відповідно, таку високу вартість. По-друге - це не звичайна ковбаса. Вона складається з м'яса свиней виду Iberico, кмину, розмарину і диких сушених грибів. Все було замариновано у вині Бордо 16-річної витримки. Звичайно ж смак цього делікатесу може задовольнити найвимогливіші запити гурманів.


 

Взагалі, серед великої різноманітності ковбас найдорожчою вважається сиров'ялена. Її ціна пояснюється складністю і тривалістю терміну виготовлення. Процес виробництва включає в себе процес варіння, смаження і копчення, і передбачає тривалу сушку за спеціальною технологією. Сировиною служить м'ясо вищої якості. Звичайно ж має бути відповідної якості і оболонка, а прочитавши статтю технология обработки кишечного сырья ви дізнаєтесь якою вона має бути.

Процес приготування займає до двох місяців. Легку кислинку ковбаса набуває під час дозрівання після засолу, коли утворюються кисломолочні бактерії. Таку ковбасу можна зберігати до чотирьох місяців при температурі не вище 2-4 градусів.

Сиров'ялену ковбасу придумали в давні часи наші предки. Вона служила незамінним продуктом мисливцям, чабанам, воїнам, морякам, мандрівникам та всім тим, хто вимушений був жити у складних умовах. З часом цей вид м'ясних виробів, з розряду допомагають вижити поступово перетворився в дорогий делікатес. З усіх видів ковбас цей вид краще всього підходить для тривалого зберігання без холодильника.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com