тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

За минулий рік Facebook приніс світовій економіці $227 млрд

Найбільша на планеті соціальна мережа Facebook за підсумками 2014 року принесла в світову економіку $227 млрд. Крім того, Facebook сприяла створенню 4,5 млн робочих місць - такі дані дослідження, проведеного консалтинговою фірмою Deloitte&Touche за замовленням Facebook...

 

Аналітики враховували будь-яку господарську діяльність, що мала відношення до сайту, включаючи розробку додатків для мобільних пристроїв, ігри, сторінки брендів і т. п. Крім того, економічна активність соціальної мережі включає в себе попит на обладнання та послуги Інтернет-доступу, викликаний необхідністю підключення до Facebook.

Дослідження доводить, що соціальна мережа Facebook допомогла створити нову хвилю малого бізнесу практично у всіх галузях, навіть у моді і фітнесі. Бізнес багатьох компаній сьогодні залежить від цієї найбільшої у світі соціальної мережі, завдяки якій вони можуть залучати нових клієнтів, пропонувати послуги і реалізовувати товар.

До речі, стало відомо, що Facebook збирається збільшити свій штат на 14%, найнявши близько 1,2 тисячі нових співробітників. Поповнення покликане істотно прискорити розробку пристроїв віртуальної реальності, дронов і дата-центрів.

А ось ще одна цікава інформація по темі. Дослідники Університету Айови, США, опитавши понад 1,6 тисячі студентів з'ясували, що спілкування в соціальній мережі Facebook суттєво допомагає їм у навчанні. За допомогою Facebook студенти не тільки підтримують зв'язок з друзями, але і підвищують власний рівень успішності. Можливість обмінятися посиланнями, а також, листування один з одним дуже пов'язані з хорошими оцінками - такі результати дослідження.

Фахівці спростували думку про те, що якщо студент буде витрачати менше часу на соціальну мережу, його успішність автоматично підвищиться. Замість цього, вчені пропонують розповідати студентам про правильне, корисне і доцільне використання цієї соціальної мережі, і про необхідність самодисципліни в навчальному процесі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com