тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ванна-трансформер для телеманьяків

Є такі люди, які не уявляють собі життя без телевізора. І вони готові були б встановити телеящик навіть в туалеті і ванні, якщо б була така технічна можливість. Адже пропустити нову серію улюбленого серіалу або черговий випуск новин - це ж немислимо! Ось саме для них і буде випускатися ванна Sub-Tub...

 

Ми вже розповідали не так давно про кухонний гарнітур, який вміє трансформуватися в щось більше, ніж просто шафа зі стільницею. За схожим принципом працює і ванна Sub-Tub. Вона стане універсальними меблями для ванної кімнати. Взагалі-то, велику частину часу це просто умивальник з дзеркалом і поличками для ванного приладдя. До речі, в інтернет магазині aquakharkov.com.ua ви зможете придбати хорошу якісну сантехніку відомих світових брендів.


 

Але, якщо вам захочеться помитися, цей рукомийник можна підняти, і під ним виявиться повноцінна ванна. І не просто ванна, а ванна з джакузі. Справжній рай!

Але і на цьому сюрпризи від ванни Sub-Tub не закінчуються. Виявляється, що в піднятому варіанті під колишнім умивальників знаходиться величезний рідкокристалічний телевізор, на якому можна буде дивитися кіно чи телепередачі, приймаючи джакузі або намилюючи себе мочалкою. Звичайно, здається, що дивитися телевізор, який знаходиться збоку від тебе, не дуже зручно. Але ж ми викладаємо навіщо-то на стінках ванної кімнати малюнки, щоб милуватися ними під час прийняття ванни. Звикли. І до телевізора звикнемо.

Звичайно, ж коштує таке задоволення зовсім недешево. Зрештою, якщо вам не потрібно тих всіх наворотів, можете зайти сюди aquakharkov.com.ua/vanny/vanny-1/uglovie/ , де ви по доступній ціні зможете придбати чудові кутові ванни на любий смак.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com