тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Револьвер-кастет-кинджал Апач

Якось, блукаючи по просторах Интерента, знайшов один дуже цікавий пристрій, який, думається, не може не зацікавити істинних колекціонерів зброї. Отже, представляю вашій увазі це диво інженерної думки - Апач...

 

 

Апач - це ніж, кастет і пістолет в одному пристрої. Він був створений на основі французьких шпилькових револьверів Лефоше, і представляв собою безствольный 5-зарядний револьвер калібру 7 мм зі складною ручкою у вигляді кастета і відкидним кинджалом зі змієподібним лезом.

 


Це таке собі свого роду дивовижне поєднання «3в1» виробляли в кінці 19-го століття. В цей час він був дуже популярний, але мав суттєвий недолік - ваша рука повинна бути дуже витонченою, щоб користуватися цим гаджетом. Його придумали, як засіб для самозахисту, але Апач був також популярний і у бандитів. Приблизний час виробництва з 1870-1900 років. Апач придумав Бельгійський збройовий майстер Долне, який жив у Польщі. В розкладному вигляді його розміри 4 сантиметри в ширині.

А тепер мої думки щодо юзабіліті. З урахуванням його розмірів, як ви вже розумієте, його не дуже було зручно використовувати у вигляді кастета, адже чоловіча рука набагато масивніша. Не кажучи вже про те, що довжина штик-ножа становить 3,5 сантиметра. З точністю попадання куль і того гірше через те, що у Апача немає дула, і куля не зможе набрати нормальної убивчої швидкості по прямій. У барабан поміщається 6 куль, 7мм в діаметрі. Якщо всадити всі 6 куль толк буде, але для цього потрібно щоб ціль була поруч. Як я розумію, на віддалі толку від цієї штукенції як від зброї нуль, або близько до цього.


З таким ножем на мамонта не підеш. А кастет незручно буде лежати в руці. Що щодо пістолета - це без коментарів. Але пістолет-ніж-кастет Апач мені все одно сподобався. Хотілося б бути володарем оного, але на жаль, їх залишилося дуже мало і мінімальна ціна становить 4000$, а скільки коштує VIP важко й уявити.

 

Зрештою, якщо нема таких грошей, можна зайти на myvictorinox-shop.ru і придбати собі такий класний швейцарський ножик.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com