тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пластикова їда sampuru

Японські ресторани часто демонструють у своїх вітринах апетитний асортимент блюд: суши, локшина, супи і гамбургери. Як ви розумієте, з вітрини ніхто не погодиться їсти. Але цю їжу навіть якщо захотіти - не вдасться з'їсти...

 

 

Друковане кольорове меню цілком задовольнить більшу частину відвідувачів ресторанів у всьому світі, але тільки не в Японії. Образ в цій країні - це все, і перед тим, як приймати їжу, люди хочуть побачити, як саме виглядає те, що вони можуть замовити. І тут стають справді незамінними вітрини з дуже схожими на натуральні пластиковими стравами. Справа в тому, що практично скрізь виставляються реалістичні пластикові муляжі страв. Суть полягає не тільки в тому, щоб потенційний відвідувач при вигляді такої краси миттю погодився зайти в ресторан поїсти. Справа в тому, що більшість меню японською мовою і туристам складно орієнтуватися в стравах. Наочність допомагає знайти порозуміння без знання мови.


 

Ці репліки тут називаються sampuru і вони з'явилися в Японії майже століття тому. Щоправда, спочатку їх використовували для прикраси будинків.

Виготовлення муляжів страв в Японії починається вже у 1917 році, але тільки в 1926 році якийсь власник ресторану зважився прикрасити ними скляну вітрину для залучення відвідувачів. Його нововведення виявилося дуже вдалим, і публіка валом повалила в його заклад, сподіваючись покуштувати делікатеси, які привернули їхню увагу у вітрині. А незабаром приклад винахідливого японця вирішили наслідувати інші господарі ресторанів, а виготовлення муляжів страв стало приносити значний дохід. Вартість «повного меню» може обійтися ресторану в суму, що перевищує $8500.

Як відбувається процес виготовлення? Ресторатори відправляють виробникам муляжів ті страви або продукти та їх фотографії, копії яких їм необхідні. Силікон твердне у формі, яку пізніше заповнюють рідким пластиком і відправляють в піч. Наступний етап - це найголовніше, а саме оформлення. В арсеналі художника, що займається виготовленням муляжів, - масляні фарби, звичайні кисті, скальпелі та інструменти для різьби. Однак, у кожного майстра є свої професійні секрети.


 

 

 


Надежное функциональное торговое оборудование волгоград предлагает ООО «Вектор». Благодаря удобной системе поиска на сайте компании, вы можете оперативно подобрать наиболее подходящий вариант холодильных установок, металлической мебели и другого товара.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com