тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Огляд незвичайних дизайнерських гребінців

Гарне волосся завжди були предметом гордості одних, і причиною заздрості інших людей, причому мова йде як про чоловіків, так і жінок. Щоб ми могли лікувати, зміцнювати, прикрашати свої волосся, а також всіляко за ними доглядати, існують величезні корпорації, що працюють цілі індустрії, що випускають всілякі засоби для волосся, вітаміни, ліки...

 

 

Не відстають від них і дизайнери, являючи світу креативні гребінці, і найбільш оригінальні - в невеликому сьогоднішньому огляді. А тут http://wmarket.com.ua/parikmaherskie-instrumenty/rascheski/ можна і придбати ці аксесуари для волосся, хоча, можливо і не такі незвичайні, як на фото нижче, зате досить якісні і красиві.


Гребінець-кинджал.


 

Ні, це не справжня холодна зброя, яка б згодилася жінкам в якості самозахисту, а також для того, щоб навести марафет. Це креативні гребінці, створені дизайнером Lorenzo Damiani і арт-студією Studiobo з Тайланду. Оригінально і, я вважаю, дуже зручно.

 

Гребінець-кастет.


 

Суворий дизайн для брутальних жінок.

 

Гребінець-пістолет.


 

Ще один зразок безпечної, але корисного "зброї". Гребінець у формі пістолета сподобається дітям, а також дорослим любителям невинних розіграшів, або ж просто оригінальних предметів для повсякденного використання.

 

Гребінець з пам'яттю.

 

Гребінець з вбудованою флешкою - чудовий подарунок для людини, що не тільки піклується про стан свого волосся, але ще і тісно пов'язана з комп'ютерами. Щоправда, дівчат-айтішниць не так багато, але хто сказав, що чоловікам плювати на те, як вони виглядають?

 

Гребінець з мораллю.

 

Гребінець із зубчиками, що утворюють дерева, з деревини яких вона і була виготовлена, це проект дизайнера Рафаеля Моргана (Rafael Morgan). Одного разу він задумався про те, що багато предметів, що робляться з натуральних продуктів, часто не варті смерті тварин або рослин. І якщо людина буде бачити в гребінці не просто шматок дерева, а силуети колись живих дерев, то буде дбайливіше ставитися до природи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com