тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Наслідуючи павуків: роботизована сукня «захистить» власника від зовнішньої агресії

Натхненна поведінкою павуків у природі, креативний дизайнер створила сукню з механічними кінцівками, що «захищають» власника від агресії оточуючих. Така "поведінка" стало реальністю, завдяки 20 датчикам, здатних вловлювати біосигнали.

 

 

Нещодавно на виставці CES в Лас-Вегасі дизайнер Anouk Wipprecht представила оригінальне технологічне плаття Spider Dress 2.0, яке може реагувати на дії оточуючих стосовно власника. Якщо раптом хтось, перебуваючи поруч з цим оригінальним вбранням, занадто інтенсивно почне розмахувати руками, то механічні кінцівки на сукню почнуть ворушитися і «атакувати». У разі ж спокійного спілкування оточуючих один з одним, «павукові лапки» будуть рухатися в зворотному напрямку, заманюючи співрозмовника. Ці дії здійснюються за рахунок вбудованої платформи Intel Edison, що представляє собою мініатюрний процесор, призначений для інтегрованого використання.

Сукня повністю надруковано на 3D-принтері з використанням методу SLS (селективного лазерного спікання). Отриманий екзоскелет можна носити кілька годин, не втомлюючись. Крім того, вся технологічна «начинка» прихована в спеціальному корпусі, розташованому на спині. Тому ніщо не зіпсує ідеальний вигляд оригінального вбрання.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com