тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пляж Туриметта в Австралії

Дивовижний по красі кам'яний пляж є надбанням Австралії - континенту, обдарованого приголомшливою природою. Ховаючись між невисокими скелями, покритими мохом, Туриметта (Turimetta) немов бажає захистити туристів, зачарованих його казковою пишністю від небезпеки, що чатує практично на кожному кроці...

 

 


Дійсно, дивлячись на тиху і дзеркальну воду відмовляєшся вірити в те, що цим пляжем можна хіба що милуватися, а ось купатися тут небажано. Недоброзичливість тутешнього пляжу полягає в наявності непомітних розломів в скелях, які є основною частиною тутешнього ландшафту. Крім цього завжди слід остерігатися акул, що уподобали скелі спільно з іншими підводними мешканцями в якості надійного прихистку під час шторму. Навіть та частина пляжу Туриметта, яка відведена для купання, а це близько чотирьохсот метрів в довжину, може піднести неприємний сюрприз у вигляді кам'янистого дна, так що тим, хто все-таки наважиться скупатися, слід весь час стежити за тим, куди поставити ногу.

Все ж жодна з цих небезпек не може налякати бажають зберегти фантастичні тутешні види, що не мають аналогів на планеті. Примітно і те, що пляж виглядає мальовничо завжди, незалежно від погоди та часу доби. Фотки нижче, звичайно ж, дещо підфотошоплені, проте все одно надзвичайно гарно дивляться місцеві пейзажі!


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com