тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В'язана кухня: затишно, яскраво, оригінально

Кухня - одне з найзатишніших місць в будинку, а в проекті, поданому креативними художниками на лондонському фестивалі Jumpers and art Jazz festival, що в кінці минулого року відбувся у столиці Туманного Альбіону ця кімната і зовсім виглядає чарівно. Секрет в тому, що всі предмети тут - в'язані!..

 

 

Стіл, стільці, посуд і навіть вікно на стіні майстри створили з різнобарвною пряжі. Здавалося б, якщо існують картонні ретро-будинки і кімнати з льоду і снігу, то чому б не створити таку цікаву в'язану комірчину? Звичайно ж про функціональність в даному випадку мова не йде, краса красою, а кожна господиня бажала б мати на кухні справжній посуд, та й замість в"язаної підлоги тут http://vdr-online.ru/remont/linoleum придбали б чудовий лінолеум.

Півсотні художників протягом семи місяців втілювали в життя цю сміливу ідею і, варто визнати, результат вийшов вражаючим: кожна деталь продумана, вироби пов'язані майстерно і виглядають, як справжні. Глядачі можуть побачити стіл, сервірований для святкової вечері, раковину, плиту, холодильник і різноманітні прикраси на стінах. Справжній в'язаний світ: все від сільнички і перечниці до лампи з абажуром і телефону покрито пряжею!

Кухня виглядає еклектичною, оскільки над її створенням працювало багато майстрів, і кожен хотів привнести в дизайн щось своє. Особливо розчулюють такі дрібниці, як в'язані магніти на холодильнику і «цівка» води, яка біжить з крана.

Варта відзначити, що цей оригінальний проект був презентований у відомій у творчих колах галереї Warwick Art Gallery, директор галереї Karina Devine зазначила, що в'язання - це інтернаціональне захоплення, а ідея створення в'язаній кухні виявилася успішно реалізованої завдяки кропіткої та відповідальної роботи майстрів.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com