тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google інвестує в SpaceX для створення глобального Інтернет-покриття

Google готується інвестувати в компанію SpaceX щоб підтримати проект створення супутникової системи доступу до Інтернету. Google і компанія відомого ентузіаста розвитку новітнього інноваційного суспільства мільярдера Елона Маска (Elon Musk) вже близькі до укладення угоди про інвестування. Обсяг вкладень Google, за попередніми даними, може досягти позначки 10 мільярдів доларів США...

 

 

Сума, погодьтесь доволі значна. Що ж, всесвітня мережа невпинно проникає буквально у всі сфери життя, а значить все більшою є потреба придбати якісний і недорогий хостинг для розвитку інтернет-проектів.

У таку суму за експерним висновком Маска входять всі витрати по запуску цього грандіозного проекту трансляції Інтернету з космічного простору. Перші супутники планують запускати на висоту приблизно 750 км, а керування цим масштабним проектом світового значення буде здійснюватися з штаб-квартири, що базуватиметься в американському місті Сіетл. Для початку роботи над амбітним проектом SpaceX притягнуто 60 осіб, але через 4 роки штат може зрости до 1 тисячі чоловік. У довгостроковій перспективі проект може стати первинним засобом міжнародної Інтернет-зв'язку. Термін реалізації проекту оцінюють у 5 років.

А тим часом китайська інвестиційна компанія Tencent створила перший в країні Інтернет-банк під назвою WeBank. Створення такого фінансового інституту пов'язане з намаганням зробити банківські послуги, в тому числі кредитування, більш доступними для широкого кола споживачів, не охоплених банківськими сервісами. Крім цього, Інтернет-банк повинен спростити умови існування малого бізнесу, який активно користується позиками.

Всі сервіси банку зосереджені виключно в онлайн-просторі. Дане нововведення стало можливим завдяки технології розпізнавання осіб і обліку кредитної історії потенційного позичальника. Зазначимо, що до останнього часу дрібні підприємці в Китаї змушені були вдаватися до послуг державних кредиторів на невигідних умовах, забезпечуючи при цьому значну частину економічного зростання країни. Запуск першого в країні Інтернет-банку є частиною плану китайського уряду щодо скорочення контролю державних банків над економікою країни і продовження фінансових реформ.

Цікаво, що Інтернет-банк вже видав перший кредит на суму 35 тисяч юанів - $5,6 тисяч. Гроші отримав водій вантажівки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com