тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найкрасивіші бібліотеки світу

Як би інформаційні технології не були розвинуті в наш час, читання паперових книг не втрачає своєї популярності. Адже що може бути краще, ніж запах нової книги, журналу чи газети? Зараз можна купити будь-яку книгу, тому у бібліотеку ми ходимо все рідше, але деякі до цих пір не проти посидіти в читальному залі за парою трійкою цікавих книг або журналів...

 

Багато студентів часто користуються бібліотекою для навчання. На сьогоднішній день бібліотеки комп'ютеризуються, і система їх роботи розширюється і спрощується, що безперечно є перевагою для сучасного суспільства. Звичайно, саме завдяки книгам ці бібліотеки набувають своєї основної цінності, проте багато з них самі по собі - непересічні твори мистецтва та пам'ятки міст та університетів. Подивіться на ці фотографії самих незвичайних і красивих бібліотек світу. Це найкрасивіші бібліотеки світу, але їх набагато більше, і всі вони заслуговують окремої уваги.

Ці храми знань крім книг та інших друкованих видань також можуть похвалитися найбільш неймовірною архітектурою. Ці центри знань і освіти, як історичні, так і сучасні, також передають історію і культуру різних епох. У деяких з цих бібліотек навіть важко зосередитися на читанні - надто прекрасні оточуючі вас стіни, і погляд так і норовить вислизнути зі сторінок читаної книжки, щоб помилуватися ними.

Ви лише подивіться, яка фантастична бібліотека розташована у Ріо-де-Жанейро, яка вийняткова естетика, тут би й жив, чесно!


 

 

 

А це інтер"єр Австрійської національної бібліотеки

 

 

Знаменита бібліотека Конгресу США (Вашингтон)

 

 

Дублін

 

Австралія, Сідней

 

 

Benediktinerstift Admont

 

 

Бібліотека в університеті Джона Хопкінса (Балтімор)

 

Національна бібліотека у Празі.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com