тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Guardian - лазерні промені для безпечного переходу вулиці

Спільнота фантастів і їх прихильників в 50-70-х роках двадцятого століття мріяло про те, що вже зовсім скоро з'явиться грізна і потужна лазерна зброя, за допомогою якої можна буде хоч гори згортати, хоч знищувати планети. Подальший розвиток технологій показало, що таке фактично неможливо. Зате цілком реально використовувати лазери в куди більш творчих цілях. Наприклад, виділяти з їх допомогою пішохідні переходи на дорогах...Предлагаем услуги лазерной резки по оргстеклу, ткани, фанере, и других листовых материалах. Гарантируем высокую точность и оперативность порезки, стоимость услуги самая низкая.


 

 

 

Сучасна дорожня інфраструктура з кожним днем робить все нові інноваційні кроки вперед. І світлофори вже стають не просто світлофорами, а багатофункціональними пристроями. А пішохідні переходи при цьому обмежують не тільки зебри і свідомість автомобілістів, але і лазерні промені.

Ось власне концепт переходу, обмеженого лазером, і запропонував південнокорейський дизайнер HOJOON Lim. Його концепція, названа Guardian (Захисник), досить проста, але при цьому витончена і цілком реальна. HOJOON Lim пропонує встановлювати на пішохідних переходах чотири стовпи, два з яких вміють генерувати лазерний промінь в дві сторони. В той момент, коли на світлофорі буде горіти червоний світло для автомобілістів, ці промені будуть візуально обмежувати зону пішохідного переходу зі сторони дороги. Коли ж загориться червоний для пішоходів, лазери переключаться в бік тротуару.

Ця система дуже наочна і проста у створенні, а її реалізація буде коштувати копійки, адже побутові лазери давно перестали бути технологіями майбутнього.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com