тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Безглузда суть російської агресії.

Військова інтервенція Росії в Україну, анексія Криму і окупація Донбасу найбільше обурюють своєю тупою неоправданністю. Взяти, приміром, європейські війни. Десятки держав і народів століттями жили пліч-о-пліч на відносно маленькою, перенаселеній і небагатій ресурсами території...

 

Дефіцит землі завжди був дуже великий. Кожен норовив забрати шматок у сусіда. Найкривавіші війни в Європі велися, по суті, за мізерні клаптики - Ельзас і Лотарингію, Косово, Судетську область, які на карті світу майже неможливо розгледіти. Зрозуміло, чому воювали один з одним балканські народи - густонаселений півострів, змішання культур і релігій, всім мало місця. Зрозуміло, чому в 1914 році вела загарбницьку війну Австро-Угорщина - могутня імперія в світових масштабах завжди залишалася маленькою державою. Зрозуміло, чому Гітлер розв'язав страшну війну проти Європи - Німеччина, маючи одну з найпотужніших у світі економік, була надто тісною і маленькою, щоб підходити на роль володарка світу, а плани Гітлера були занадто великі.

На цьому тлі Росія нагадує жадібного, дурного кота, який обжирається, не знаючи міри, і тут же блює біля миски котячим кормом, так як не може переварити стільки, скільки проковтнув. Що таке Росія, і що там відбувається нам добре відомо. Достатньо відвідати популярний інформаційний портал http://www.akcent.org.ua/, і слідкувати за найсвіжішими політичними, економічними новинами, щоби отримати повну об"єктивну картину. Гігантська, малонаселена держава з широкими, неосвоєними просторами, найбагатша країна в світі за обсягами природних ресурсів, раптом накидається на маленького сусіда-Україну ради жалюгідного клаптика землі. Абстрагуючись від антилюдської суті нацистів, слід визнати, що Третій Рейх був досить високорозвиненою державою з сильною економікою. Концепція загарбницької війни гітлерівців будувалася на тому, що тісні рамки версальських кордонів і убогі природні ресурси не відповідали реальному потенціалу Німеччини. У той же час Росія Путіна почала загарбницьку війну і окупувала Крим, будучи досить відсталою державою. Країна з величезним букетом проблем, замість того, щоб вирішувати їх, почала створювати проблеми сусідам.

Що стало з Кримом після анексії? Перебої зі світлом, падіння виробництва в Севастополі на вісімдесят (!) відсотків, жорстоку економічну кризу, параліч транспортної та банківської систем. Про Донбасі і зовсім не варто говорити. Замість того, щоб брати своє - розвиватися всередину, заселяти Сибір, підвищувати народжуваність, боротися з пияцтвом і корупцією, знижувати залежність від вуглеводнів - Росія вирішила віджати чуже, але в сутності отримала тільки ганебне клеймо країни-гопника і острів з двома мільйонами нахлібників, які нічого не виробляють.

Агресія Росії ірраціональна. Це безглузда, ненаситна жадібність. Напір здоровенного жлоба, який живучи в облаштованому чотирикімнатній квартирі, намагається відібрати кімнату в комуналці у матері-одиначки. А віднявши, переповнюється гордістю і кричить "Кімната - моя!", як ніби здолав того, хто свідомо крутіше і сильніше. Агресія Росії - найбільш огидна і зрадлива з усіх можливих видів агресій.

Найсвіжіші Україна новини без упередження, достовірно, цікаво і оперативно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com