тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Готельна кольоротерапія в Брюсселі

У бельгійському місті Брюссель на площі Лойкс відкрився цілий готель Pantone Hotel, кожен з номерів якого оформлений в особливій колірній гамі. Звичайно ж, це досить неординарне естетичне рішення, проте головною функцією даного оформлення все ж таки є терапевтичний потужній ефект...

 

 

Ще в далекі стародавні часи люди зауважили, що кольори надзвичайно сильно впливають на свідомість і життя людей. Фарба кардинальних відтінків на тілі воїна спонукала до виникнення у противника страху; кольори розкішного вбрання царів, жерців, і інших всласть імущих персон свідчили про їх велич і могутність, викликали беззаперечну покору, феєричне захоплення, і священний трепет. Ці знання розширювалися протягом століть, що призвело до виникнення сучасної кольоротерапії.

Щоб поправити психіку можна піти на ефективні консультации психолога воронеж, а можна скористатися і іншими цікавими методами. Кольоротерапія - дивовижна річ! Лікує наш психологічний стан тим, що і так навколо нас - кольором. Потрібно лише знайти відповідний вашому нинішньому стану. Ось для любителів кольоротерапії в Брюсселі і відкрився готель Pantone Hotel. У ньому п'ятдесят дев'ять номерів, кожен з яких оформлений з переважанням якогось одного кольору. Ці номери, в залежності від впливу цього кольору на психологічний стан людини. Серед цих назв номерів можна згадати «Сміливість», «Динамічність», «Веселощі», «Свіжість», «Спокій».


При вселенні в цей готель з вами обов'язково поспілкується психолог-консультант, який і порадить вам, який з номерів варто в'їхати. Крім кольоротерапії в готелі Pantone Hotel активно практикується і арттерапія. У кожному з номерів на стінах розвішані картини і фотографії, встановлені аксесуари, які покликані створити спеціальний настрій у мешканця.

Вартість життя в цьому незвичайному готелі становить 100 еквро за день. Погодьтеся, в принципі, небагато за кольоровий погляд на життя, який завдяки постійному стресу багато людей втратили.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com