тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Універсальний стіл-конструктор для практичних користувачів

Перед сучасними дизайнерами сьогодні встає непросте завдання. Вимогливий споживач очікує отримати оригінальний гарний продукт, який при цьому буде практичним і максимально функціональним. Цей унікальний кавовий столик - яскравий приклад меблів, що поєднує в собі всі перераховані вище якості...

 

 

Регулюючи положення численних висувних секцій, користувач може налаштувати стіл під себе. Незвичайний барвистий столик від компанії Hexa Table, завдяки своїй оригінальній, але в той же час практичною конструкції, напевно завоює серця багатьох споживачів, а також займе свою нішу на сучасному ринку меблів. Столик цілком може стати стильною «родзинкою» інтер'єру. Крім того, він не займає багато місця, а скоріше навпаки, надає можливість зберігати у своїх численних висувних секціях велику кількість всіляких дрібниць. А ще за ним дуже комфортно вчитися учням. До речі здесь онлайн-курс для подготовки к ЕГЭ-2016 по русскому языку.

 

 

Витончений столик від дизайнера Nathan Mummert ідеально впишеться в сучасний інтер'єр - лаконічна форма і спокійні, приглушені відтінки не будуть суперечити ні одного стилю. Модель ідеально підходить для використання у вітальні, спальні або кабінеті, причому відмінно поміститься навіть в малогабаритну кімнату.

Дерев'яний каркас екстравагантного предмета меблів приховує шість граней, які при необхідності можна висунути або заховати назад в стільницю. Таке оригінальне виріб обов'язково припаде до смаку творчим хлопцям, яким завжди не вистачає полиць для зберігання фарб, пензлів, фломастерів та інших художніх приладдя. Щоб перетворити дивовижну конструкцію у звичайний кавовий столик, досить сховати одночасно всі шість секцій в стільницю.

А ось ще одна цікава ідейка. Аналоговий "запам'ятовуючий" стіл - це унікальні меблі для людей, які нескінченно генерують ідеї, але не встигають їх записувати або регулярно втрачають свої нотатки. 1100 метрів рулонного паперу дозволять у будь-який момент зафіксувати момент осяяння, а потім переглянути свої старі начерки.

Протягом дня у людей з'являється багато важливої інформації і різних думок. Але, на жаль, людська пам'ять недосконала і короткочасна. У щоденній метушні ми часто забуваємо про важливі події та виникли ідеї тільки тому, що під рукою не виявилося якогось клаптика паперу, щоб зробити замітку або начерк.

Kirsten Camara (Кірстен Камара) прийшла на виручку всім творчим натурам. Вона створила стіл з величезним рулоном паперу, накручивающейся на дві дерев'яні бобіни. З одного боку знаходиться бобіна з рулоном нової, чистої папери, а з іншого - бобіна, на яку намотується списана папір. Всього в рулоні 1100 метрів паперу.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com