тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Greenway - грандіозний проект перетворення в парк 42-ї вулиці в Нью-Йорку

В центрі Нью-Йорка в найближчі роки може з'явитися ще один парк. Однак де взяти площу для такого об'єкта у мегаполісі з буквально «золотою» нерухомістю? Архітектурна студія Pinkcloud пропонує перетворити на парк знамениту 42-ю вулицю - центр культурного та ділового життя Нью-Йорка...

 

 

Нью-Йорк - це мегаполіс, який є прикладом для всіх інших міст світу. В цьому населеному пункті з'являються і втілюються найсміливіші урбаністичні ідеї, які потім з радістю підхоплюють в інших куточках Землі. Наприклад, саме у Нью-Йорку з'явилася мода на перетворення старої залізничної інфраструктури в парки. У 2011 році на покинутій естакаді на Манхеттені з'явився бульвар High Line, який з тих пір перетворився на візитну картку «Великого Яблука» і став об'єктом натхнення для безлічі інших подібних рекреаційних зон.

Дивно, але в Нью-Йорку готується ще більш амбітний проект на стику транспортної та рекреаційної інфраструктури. Там почалася робота над створенням ще одного парку. Але, на цей раз, об'єкт буде створено на місці цілком функціонуючої і важливої транспортної артерії міста - 42-й вулиці в самому центрі Манхеттена. На даний момент, 42-а вулиця є однією з найбільш завантажених транспортних магістралей не тільки в Нью-Йорку, але і в усьому світі. Однак проект Greenway передбачає піти на радикальні заходи - повністю звільнити вулицю від автомобілів, дозволивши лише перпендикулярний проїзд через неї. А сама вулиця повинна перетворитися на величезний бульвар довжиною 3,5 кілометра.


 

Greenway стане головним місцем відпочинку жителів Нью-Йорка і гостей міста, а також інноваційною інтерактивною системою, аналогів якій немає в усьому світі. Ідея трансформувати 42-ю вулицю належить владі Нью-Йорка, яких турбує, що цей легендарний район в останні роки перетворився у досить неприємне місце. Разом з театрами, банками, бібліотеками і ресторанами, там знаходяться секс-шопи, стриптиз-клуби і порно-кінотеатри. На цій вулиці високий рівень злочинності і практично безперешкодна продаж наркотиків. Однак з реалізацією проекту Greenway 42-я вулиця знову перетвориться на респектабельне місце, центр активної, здорової життя Манхеттена.

Greenway буде по числу кварталів розбитий на одинадцять зон, в оформленні кожної з яких будуть враховані історичні, архітектурні та культурні особливості ділянок. У залежності від перерахованих фактів, буде змінюватися зовнішній вигляд нового бульвару, а також його функціональність. Greenway перетвориться в місце для прогулянок, відпочинку, занять спортом, проведення масових акцій і культурних заходів. Частину вулиці критою, а тому доступною для активності протягом усього року. Під дахом розмістяться галереї, концертні майданчики, а також місця для спокійного відпочинку. Інша частина бульвару Greenway стане справжнім городом - місцем, де жителі Нью-Йорка зможуть вирощувати для себе екологічно чисті харчові продукти.

 


Группа компаний ПРОМСНАБ предлагает купить сетку рабицу, а также широкий спектр другой металлопродукции, ГСМ и стройматериалов. Вся продукция сертифицирована, цены самые низкие.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com