тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Принципи життя Лаури Зінгер - Zero Waste людини

Лаура Зінгер (Lauren Singer) живе в Нью Йорку, їй 23 роки і вона в буквальному сенсі слова практично не створює сміття! Давайте заглянемо до неї в ящики і шафи і подивимося як їй це вдається, жити в стилі «zero waste» - «нуль відходів»...

 

Лаура працює в Департаменті охорони навколишнього середовища і вже 2 роки веде свій блог Trash is for Tossers («Сміття - для дебілів»), де вона викладає всі свої пошуки і рішення в стилі "життя без сміття" і зараз його активно читають і обговорюють люди з усього світу. А якщо ви бажаєте відкрити успішний бізнес, вашій увазі популярные франшизы, це вірний крок до процвітання!

Упаковка для продуктів харчування є основним джерелом сміття у більшості домашніх господарств, так що кухня гарне місце для початку нового життя. Лаура купує на вагу зерна, крупи, горіхи, спеції і чай у продуктовому магазині, а потім розсипає їх у власні банки та матерчаті мішки. Лаура каже: «Є речі які важко знайти без упаковок, наприклад кетчуп, в таких випадках я намагаюся робити їх самостійно». Нульові відходи для Лаури - це перш за все відмова від пластику в будь-якому вигляді. Зараз вона повністю очистила будинок від пластмасових речей. У коледжі вона була еко-активістом і, в якийсь момент, вона виявила, що її будинок повний речей, вироблених з викопного палива. Виняток пластику привів її до думок про відмову від усіх формах сміття в її житті. На своєму блозі вона виклала все сміття, яке зібралося у неї за останні 2 роки, і воно помістилося в маленькій скляній баночці.

 

«Як тільки я сходжу за продуктами, відразу з'являються свіжі відходи», говорить Лаура. Тому вона витратила деякий час на вивчення того, як продовжити термін зберігання продуктів, і вони довше залишалися свіжими. Наприклад, якщо поставити моркву і селеру в воду, вони будуть довше залишатися хрусткими. Продуктові відходи вона не викидає, а зберігає в морозилці у великій мисці, а потім виносить на компостну купу.

 

Всі чистячо-миючі засоби, в тому числі пральний порошок Лаура робить самостійно вже більше 2-х років. Одна з речей, яка дійсно вражає, це чистота в домі. «Безвідходний спосіб життя допоміг мені усвідомити корисність речей, і мені стало легше розібратися, що мені потрібно насправді, а що краще подарувати подругам.»


 

Інтимний світ краси Лаури також наповнений натуральними засобами, практично без етикеток: масло чайного дерева, кокосове масло і зелена глина. Вона також іноді купує косметику у компаній, які роблять органічні продукти в упаковці, які підлягають повній утилізації. «Іноді є глузд підтримати розвиток хороших напрямів, ніж все робити самому», говорить Лаура. З колишнього життя у неї залишився тільки один елемент краси в пластиковій упаковці: тюбик туші. Але вона вирішила не викидати старі речі, поки повністю їх не використовує. З її блогу стає ясно, що дівчина стала експертом в області нульових відходів, але вона не зупиняється на досягнутому. «Я почала експериментувати з вирощуванням деяких овочів», сказала вона і хоче перетворити свій балкон на сад.

Лаура іноді підробляє моделлю, але навіть в одязі вона вибирає ту, яка повністю перетворюється на компост або при виробництві зводиться до мінімуму кількості текстилю, який в кінцевому підсумку виявиться на звалищах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com