тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільша у світі шина

Десять років тому, навесні 2005 року надійшла в продаж найбільша шина в світі, розроблена та виготовлена компанією Bridgestone. Вона має маркування 59/80R63 V-Steel E-Lug S і призначена для найбільших в світі колес, які використовуються на самих великих у світі кар'єрних самоскидах.

 

 

Ці машини призначені для транспортування гірських порід в пухкому стані на відкритих кар'єрах по будь-яким видам доріг і в будь-яких кліматичних умовах. Також ці гігантські машини вантажопідйомністю до чотирьох сотень тонн можуть бути використані при будівництві гідротехнічних споруд, великих промислових підприємств, для спорудження магістралей і для внутрішніх перевезень між різними технологічними підрозділами переробних і гірничо-збагачувальних комбінатів.

Ця гігантська шина повинна підкреслити лідерство корпорації Bridgestone в секторі виробництва великогабаритних шин. Логічно зауважити, що такий продукт масового попиту не має, а якщо вам потрібні якісні і доступні по ціні зимові шини, зайдіть на shinaexpert.ru, там найдеться чудова "обувка" для авто любої марки.

Компанія Bridgestone з 1998 почала постачання шин для самоскидів вантажопідйомністю від 360 тонн. Порівняно з попередньою покришкою-рекордсменкою марки 55R63 V-Steel R-Lug S збільшена ширина на 3.6 дюйма (дев'ять сантиметрів) і становить 57.9 дюйма (сто сорок сім сантиметрів у висоту вона зросла на цілих 4.4 дюйма (одинадцять сантиметрів) і тепер її зростання становить 158.5 дюйма (чотириста два сантиметри). Кожна така покришка може прийняти на себе сто одну тонну вантажу, що на шість тонн більше, ніж попередня рекордсменка, а її власний вага зросла на чотириста кілограмів і становить 5100 кілограмів.

Модель 59/80R63 V-Steel E-Lug S не тільки більша і важча, вона має нову структуру обода, особливий склад гуми і інноваційний малюнок протектора. Всі ці нововведення покликані значно подовжити термін служби цих гігантських покришок.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com