тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мопси

Однією з найпопулярніших декоративних собак у світі є мопс. Здавна ця порода китайського походження належала знаті. В епоху Наполеона вона поширилася по Європі, а в наші краї була завезена тільки на початку 80-х років минулого сторіччя. І хоча мопси не володіють грацією хортів або розумом вівчарки, їх беззастережна любов до людини видно неозброєним оком...

 

 

«Мета» життя цих собак - супроводжувати і догоджати своєму господареві. Мопс - дуже веселе і життєрадісне створіння, яке тим не менше, володіє величезним почуттям власної гідності, він не визнає ніякого насильства над своєю непересічною особистістю.

 


Він дуже пружний і, як маленький м'ячик, постійно скаче з дивана на крісло, з крісла на тумбочку, звідти на підлогу і знову на диван. Мопс завжди поруч з вами, але примудряється бути скрізь одночасно. Навіть під час сну він в курсі всього, що відбувається навколо. Ви думаєте, що ваш улюбленець спить? Але він першим буде саме там, куди ви пішли. Мопс із задоволенням стане у вашому домі другою і навіть третйою собакою. Він прекрасно уживається з усіма чотириногими і двоногими мешканцями квартири, він ніколи не стане «молодшим у зграї», навіть якщо буде таким за віком і не буде кривдити молодших.

Про настрої мопсика дуже легко судити по хвосту. Якщо мопс «розкрутив» хвіст значить щось не так: він втомився, злякався або погано себе почуває. Коли господар повертається додому після недовгих поїздок, радості немає меж, при цьому мопси «танцюють» на задніх лапах, видираються на руки, лижутся і повизгивают від щастя.

Треба сказати, що ця декоративна порода дуже проста в догляді та утриманні. Мопсу не потрібні хворобливі косметичні операції (досить по мірі необхідності чистити складку над носом), не потрібна йому і стрижка. Цілком вистачить чищення щіткою і рідкісного миття, після миття мопс довго (якщо порівнювати з іншими породами) сохне. Тому після купання, мопса потрібно ретельно висушити.


 

 

 

 


Если вы ищите лучшие бесплатные онлайн кинотеатры, настоятельно рекомендую ресурс Megogo.net. Только здесь для вас самые популярные фильмы онлайн разных жанров, а также другой видеоконтент безупречного качества , причем абсолютно бесплатно!


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com