тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Оригінальний матеріал для створення меблів

З чого можна зробити меблі? Дерево, пластик, метал, тканини... Проте сучасна дизайнерська думка не стоїть на місці, і регулярно презентуються дуже цікаві предмети інтер"єру, зроблені зі здавалося б зовсім не придатних для подібних цілей матеріалів...

 

Два випускника Школи дизайну Датської королівська академія витончених мистецтв - Джонас Едвард (Jonas Edvard) і Нікола Стеенфатт (Nikolaj Steenfatt)  в рамках проекту Terroir розробили новий міцний, легкий і довговічний матеріал для виробництва меблів, світильників і аксесуарів. В його основі - водорості і папір.

Залежно від виду водоростей колір варіюється від темно-коричневого до світло-зеленого. Морські рослини збирають на пляжах Данії, що знаходяться на більш ніж 8 000 км, висушують, подрібнюють в порошок і варять з них клей, чому сприяє в'язкий і клейкий альгінат, який міститься в бурих водоростях. Таким чином, матеріал створюється з поновлюваних ресурсів.

 

 

 

Nucleo - відома італійська студія, зуміла об'єднати творчий потенціал багатьох талановитих дизайнерів і художників. Розмаїття поглядів і підходів до створення сучасних предметів інтер'єру кожен раз приводить до виявлення безпрограшних дизайнерських рішень, як в естетичному, так і у функціональному плані.

Колекція дерев'яної меблів, укладена в смолисту оболонку, є прямим підтвердженням високого рівня професіоналізму співробітників студії, а також вражаючим результатом спільного креативного мислення. Шар полімеру, що покриває столи, стільці, табурети і лави, перетворює звичайні предмети меблів в дивовижні витвори дизайнерського мистецтва. Кожен елемент інтер'єру, представлений в колекції, цілком може стати вишуканою «родзинкою» оформлення квартири або будинку.

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com