тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчий більярдний стіл і кий

Середня ціна на стіл для більярду непоганої якості - п'ятсот доларів, ну тисяча, але чемпіон світу з цього виду спорту Вінсент Факвет і компанія Digital Obscura вчинили розумніше і хитріше, збільшивши вартість цього більярдного атрибута до двохсот тисяч «зелененьких»...

 


Желаете захватывающе и приятно провести досуг? Тогда милости просим в развлекательный комплекс «Пейнт Хаус». Только здесь вас ожидает лучший бильярд самара, а это более 20-ти шикарных бильярдных столов, отличное профессиональное обслуживание, плюс изысканный интерьер, радушная атмосфера. Идеальное место для дружеской вечеринки, семейного, корпоративного отдыха! Подробности на paint-house.ru


 

 

Така накрутка вартості, якщо придивитися, такою зовсім не є. Авторський задум і виконання, а так само матеріали - ось секрет коштовності столу. Столи для пулу з лінії Majeste прикрашені орнаментом з найдорожчого з нині відомих металів - платини і відносяться до класу «люкс». Лузи авторського творіння підсвічуються з допомогою світлодіодного підсвічування і оптоволокна. Ціна стартує від ста сімдесяти семи тисяч доларів. Вартість «розумного» більярдного стола від цих же творців зашкалює за двісті тисяч доларів, оскільки в його виробництві використовуються технології hi-tech, а комп'ютерний супровід дозволяє створювати незвичайні візуальні ефекти.

Завдяки роботі датчиків і сенсорів, що відстежують будь-який рух м'яча на столі і проектора, розташованому над столом створюються дивно красиві ефекти, засновані на комп'ютерній графіці, аж до враження, що кулі скачуть по різнобарвній водній гладі.


Більярд вкрай популярна гра, спробувавши одного разу, більшість стає її шанувальниками. Історія гри йде корінням в глиб століть. Достеменно не відома навіть країна-родоначальниця більярду, що вже говорити про час появи цієї гри. Історики припускають, що більярд з'явився приблизно в той же час, що і шахи, проте зазнав значні зміни в більш пізні століття.

Перший більярдний стіл був виготовлений вже в 1469 році, а виробництво київ почалося значно пізніше в 1965 році. Виробництво більярдних столів пов'язано з ім'ям Анри де Вінем, а Гордон Харт є першим виробником більярдних київ. На сьогоднішній день існує безліч фірм, що займаються виробництвом київ, є і майстри, які виготовляють унікальні киї, що коштують великих грошей.

А найдорожчим києм у світі вважається кий для снукерного більярду, зроблений англійською фірмою Arch Fine Cues. Випущено лише 15 екземплярів цього твору мистецтва. Британці Джон Колеман і Кейт Робсон спроектували цей дивовижний кий для снукера. Основні матеріали, використовувані при створенні кия - це білий ясен і ебен. Кий має рукоятку виточену з чорного дерева, довжиною 380 мм, для її інкрустації знадобилося 4 метри срібла 925-ої проби, таким же оздоблені сріблом наконечник кия і кільця скручування. Коштує така "паличка" ні багато ні мало, майже 3 тисячі фунтів.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com