тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Этнусики»: жіночі та чоловічі труси з традиційною українською вишивкою

 

Українець Андрій Дубчак придумав оригінальний бізнес - він продає труси з традиційною українською вишивкою. Етнічна білизна викликав інтерес не тільки у жителів України, але й у іноземців, котрі з задоволенням купують незвичайний сувенір...

 

 


Ідея бізнесу прийшла в голову Андрію після того, як він довго шукав оригінальний подарунок для родичів з США. Знайти гарний сувенір з українським колоритом було непросто, а традиційні вишиванки здалися йому занадто банальною витівкою. Раптом в голову прийшла ідея - знайти труси з етнічною вишивкою. Але нічого подібного в магазинах не виявилося. Хоча, якби він завітав до інтернет-магазину http://sunduk.com/ з надзвичайно великим асортиментом стильної одежі і взуття, то напевне би знайшов усе, що йому потрібно.

Кілька місяців Андрій Дубчак витратив на вивчення традиційної української вишивки, а потім налагодив виробництво. Закуплене обладнання для вишивки не впоралося із завданням - здавалося, що працювати з тонким трикотажем непросто. Тому було вирішено шукати майстрів, які зроблю це вручну - зараз займаються вишивкою 3 дівчини з Західної України. Бізнесмен планує розширювати лінійку моделей і відкривати масштабне виробництво в Китаї, щоб реалізувати всі свої задуми.

 


А тим часом американці презентували світові Shreddies - це унікальна нижня білизна, що здатна фільтрувати запахи. При цьому «фільтрує» - аж ніяк не гра слів. Ну, знаєте цю пікантну ситуацію з газами, так ось така оригінальна розробка досить ефективно справляється з цією проблемою.

Чоловіче і жіноче спіднє лаконічного дизайну зшито з запатентованої тканини Zorflex. Основою матеріалу служить активоване вугілля. Молекули вуглецю здатні ловити і утримувати частинки неприємного запаху. Бо білизна Shreddies дійсно фільтрує та очищує «аромати», навіть дуже сильні. Головне, не забувати вчасно прати свій портативний очищувач.

Незважаючи на пікантне призначення, створено лейбл Shreddies зовсім не заради жарту. В першу чергу білизна стане в пригоді тим, хто страждає синдромом роздратованого кишечника(СРК) та іншими захворюваннями, які супроводжуються метеоризмом.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com