тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

QR-код для корови

Ох вже це 21 століття - час високих технологій! Щодня з'являється щось нове, і встежити за прогресом практично не представляється можливим. Між тим, новітні технології впроваджуються не тільки в автомобільній, комп'ютерній та космічній галузях, але і в сільському господарстві. Нещодавно стало відомо, що на одній з тваринницьких ферм у Великобританії проводиться незвичайний експеримент. На корів, наноситься QR-код, завдяки якому можна буде дізнатися з якою з ферм було отримано молоко...

 

 

Поки нововведення тестується лише на молочній фермі в графстві Лестершир. Власник ферми Джейн Браун вважає, що завдяки подібним QR-кодами споживач зможе дізнатися звідки було отримано молоко в магазинах.

“Я думаю, що покупцю важливо знати не тільки термін придатності продукту, але і місце, де був отриманий даний товар. В даному випадку завдяки цим QR кодами ви зможете дізнатися не тільки адресу ферми, але й корову, яку доїли!", - з гордістю розповідає Джейн Браун. Невідомо, як на цій фермі доять корів, хочеться порадити власникам використати для цих цілей високоефективні домашние доильные аппараты від компанії Damilk.

Зчитати інформацію з QR-коду можна буде будь-яким сучасним смартфоном. Сам код наноситься завдяки спеціальним трафаретом без шкоди для здоров'я корови. Прочитавши інформацію смартфоном, споживач потрапить на сайт thisisdairyfarming.com, де знайде вичерпну інформацію не тільки про саму молочну ферму, але і про корів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com