тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Блокнот з сюрпризом

Незважаючи на те, що в наше життя міцно увійшли ноутбуки, комунікатори, а про мобільники я вже зовсім мовчу, завжди корисно мати під рукою простий олівець з зошитом або блокнотом. Можливо, це старомодний спосіб зберігати інформацію, але досить ефективний і деколи ефектний...

 

 

Але якщо з блокнотом проблем немає, то ось ручки з олівцями вічно кудись пропадають. Буває, покладеш в сумку, а він там десь загубиться обов'язково, і шукай його тоді, коли він так потрібен. Можна поставити питання - чи так він вже і потрібен? Дістав мобільник, записав все, що потрібно, і все, ніяких проблем! Але, припустимо вам захотілося взяти автограф, або прийшла в голову ідейка якогось оригінального ескізу? За допомогою мобільника такий варіант не пройде.

Може, приклад не дуже вдалий, але часом трапляються ситуації, коли нам потрібно записати саме ручкою по папері. Даний блокнот не є високотехнологічним гаджетом, але досить зручною річчю. Тепер олівець точно нікуди не загубиться, адже всередині зошита є спеціальна виїмка, куди його можна покласти. Причому мало того, що це зручно, але ще й симпатично.

Звичайно, зошити в наші дні можна знайти різні - і будь-якого розміру і забарвлення, і функціональності. Але тут присутній якийсь ніякий, а дизайн. До речі, про розміри - ці зошити є великих розмірів (140х190мм) і маленькі (90х125мм).

 

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com