тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зелена школа в Парижі

Сьогодні у нас черговий приклад "зеленого" будинку - архітектурно-дизайнерського напрямку, що останнім часом став надзвичайно актуальним в Європі. У передмісті Парижа з'явилася школа з дахом, покритим живою рослинністю...

 

Архітектори вважають, що ця будівля стане вдалим прикладом автономної екосистеми, що розташувалася посеред урбаністичного ландшафту. Нещодавно під керівництвом французької архітектурної практики Chartier Dalix Architectes був завершений проект будівництва початкової школи в західному передмісті Парижа. Будівля виконана у вигляді декількох рівнів з рослинним покривом. Дизайнери вважають, що цей проект стане наочним прикладом вдалого впровадження елементів природного ландшафту в умови міста.

Школа висотою 12 метрів включає в себе дві структури: блок з 18 класами і спортивний комплекс, який можуть відвідувати не тільки діти, але і місцеві жителі. За задумом архітекторів, основною ціллю проекту є органічне впровадження елементів природного середовища в міські умови.

 


Як вже було сказано, ця оригінальна будівля складається з двох частин: безпосередньо школа на 18 класів і спортивний комплекс, який був створений спеціально для користування місцевими жителями. Школа займає перші два рівня, а спортивний центр знаходиться на третьому.

Вінцем проекту, безумовно, є ярусний зелений дах. Зовнішня стіна будівлі зібрана з бетонних блоків, щоб дати більше свободи живим організмам, які облюбують проект для свого «місця проживання». Крім зеленого даху, де висаджені квіти, чагарники та інші рослини, дизайнери задумали «збагатити» біорізноманіття школи. Зовнішні стіни будівлі виконані зі збірних випираючих бетонних блоків. Поглиблення між ними з часом послужать місцем для пташиних гнізд або утворення нової рослинності.


 

 

 


Предлагаем изысканныекамины из гранита на любой вкус и кошелек. Также в гранитной мастерской «Мир гранита» вы сможете заказать оригинальные надгробные памятники, столешницы, подоконники, ограды, вазы и другие изделия из натурального камня.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com