тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Nike випустить самозашнуровуючі кросівки

Кросівки, які зашнуровуются самі - це диво ми побачили у фантастичному фільмі Марті Макфлая з «Назад в майбутнє». Але, як це часто буває, фантастика стає реальністю. І ось уже такі чудо-кросівки представлені компанією Nike на виставці CES 2015 в Лас-Вегасі і ми знову спостерігаємо той факт, що технології майбутнього вже серед нас!

 

Самозашнуровуючі кросівки Nike Air Mag випустять в продаж вже в 2015 році. Кросівки Nike Mag мають підсвічування і запатентований в 2014 році спеціальний, і до речі сказано, надзвичайно секретний механізм автоматичного шнурування.

Голава відділу інновацій Nike Тінкер Хетфілд підтвердив, що компанія планує почати виробництво нової моделі до кінця поточного року, передає «Інтерфакс». У 2011 році Nike випустив дослідну партію 1,5 тисячі штук таких кросівок, однак вони вміли тільки світитися. Ця серія була тоді навіть продана на благодійному аукціоні Фонду Майкла Джея Фокса - виконавця головної ролі, що страждає хворобою Паркінсона. Nike поки не розкриває навіть орієнтовну вартість нової моделі.

 


Ось так, тільки фантасти щось придумають таке, щоб приголомшити уяву пересічного обивателя, як підприємці уже серйозно задумуються над втілення таких проектів у життя. І це їм здебільшого вдається! А підтвердженням цьому є інший, не менш цікавий факт - Kickstarter збирає кошти на серійне виробництво літаючого скейтборду, подібного дошці Hoverboard, на якій Марті Макфлай втік від хулігана Біфф Таннена і його банди.

Нинішній пристрій названо Hendo на честь інженера Грега Хендерсона, який розробив стійку магнітну левітацію. Заряду акумуляторів досвідченого зразка вистачає на сім хвилин польоту. Hendo сильно шумить, важить 20 кілограмів і здатний літати тільки над алюмінієвими та мідними поверхнями, але, будьте впевнені - у недалекому майбутньому такий скейборд вдосконалюють і він буде «літати» над будь-якою поверхнею! Не вірите? Скоро переконаєтеся, прочитавши одного разу на сторінках цього сайту відповідне повідомлення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com