тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

3D колекція одягу Ноа Равів

Сьогодні ми не уявляємо життя без всесвітньої павутини: спілкування по скайпу на різних кінцях світу стає повсякденним заняттям, а придбання потрібної речі в інтернет-магазині - справа всього пари секунд. Межі цієї комп'ютерної всесвіту постійно розширюються. В ній з'являються нові можливості, відкриваються незвідані горизонти...

 

Але незважаючи на популярність і доступність, у віртуальності заховані свої скелети в шафі. Вона ілюзорна, фантомна, ефемерна. Її не можна помацати, відчути тактильно. Втім, такі дрібниці абсолютно не бентежать ізраїльського початківця модельєра Ноа Равів (Noa Raviv). Кілька років тому за допомогою графічних редакторів вона почала створювати свої фантастичні колекції.

 

Її роботи - це незвичайний синтез різних геометричних ліній і новітніх дизайнерських вишукувань. Пробний віртуальний ескіз побачив світ у стінах коледжу мистецтв, де Равів була студенткою. Викладачі по достоїнству оцінили працю старанної Равів і порадили їй продовжити пошуки в тому ж напрямку. Так слідом за першим художнім етюдом в пам'яті комп'ютера був збережений другий, третій, четвертий, п'ятий. Поступово матеріалу набралося на цілу модну колекцію, якій ізраїльтянка дала назву "Hard Copy".

Можливо, незвичайні моделі так би і залишилися частиною віртуального простору, якби випадок не звів молодого кутюр'є з представниками відомої комп'ютерної компанії Stratasys. Надихнувшись ідеями Равів, вони презентували їй 3D принтер «Connex 500 Multi-Material» . Розумна машина виявилася дуже до речі: сукням, спідницям і жакетам тепер можна було надати реальні обриси!

Нерідко інноваційну колекцію ізраїльтянки порівнюють з популярним в середині минулого століття оп-артом (optical art). Глибокі чорні лінії в її костюмах вдало контрастують з тонкими яскраво-оранжевими смужками. Об'ємні гофровані форми та абстрактні сітчасті візерунки викликають у публіки обман зору, занурюючи в безодню ілюзій і оптичних образів. Але сама вона при цьому говорить:  "Це може здатися дивним, але мене надихає давньогрецьке мистецтво. Я дивлюся на статуї і бачу в них стільки грації та експресії. Найцікавіше, що майстри наступних епох дуже часто поверталися до мистецтва величних еллінів, займаючись нічим іншим як копіюванням їх скульптур."

Говорячи про копіювання, Равів робить упор на те, що скульптурні форми, колись створені греками, були пізніше запозичені римлянами. А потім ласий шматок смачного пирога спробували представники епохи Відродження. Скажімо, Мікеланджело Буонарроті, створюючи свого Давида, явно черпав натхнення в міфах та легендах Давньої Греції. Равів не приховує, що й сама займається копіюванням. Реальні форми вона переносить на ниву цифрових просторів, щоб потім знову повернути їх у дійсність.

 

 

 

 

 


Торговая компания «Аврора» предлагает качественные ткани оптом Иваново по наилучшей цене. Широкий ассортимент продукции, гибкая система скидок.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com