тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Rainbow flowers: дивовижні різнокольорові квіти від Peter Van de Werken

Райдужні квіти (Rainbow flowers) - дивовижні за красою квіти, що викликають захват і захоплення. Райдужними вони називаються через своє яскраве забарвлення, пелюстки цих квітів мають різнокольорові відтінки всіх кольорів веселки!..

 

 

Створення цього дивовижного виду квітів по праву належить голландському дизайнерові флориста Пітера Ван-де-Веркену (Peter Van de Werken). Шляхом впорскування в стебло спеціального екстракту, за особливою технологією, Ван-де-Веркен зміг досягти разючого ефекту фарбування пелюсток квітів різними відтінками чарівної колірної палітри. З райдужних кольорів виходять красиві і яскраві квіткові композиції, а також дивовижні весільні букети. Вартість таких квітів, безумовно, висока, наприклад, букет з 5 райдужних троянд буде коштувати близько 60$.

 


У цих чудових квітів є і друга назва - «Happy flowers», і воно цілком виправдовує себе, підтвердженням цього є неодноразові дослідження цих дивовижних квітів. До речі, за твердженням американських психологів, райдужні квіти доставляють естетичну насолоду і велику радість практично всім людям, незалежно від статевої приналежності.


 

 

Харчові барвники в руках сучасних художників - це справжня зброя масового ураження, з допомогою якої вони прагнуть змінити світ, зробити його красивішим і яскравіше. Приміром, вони фарбують їм оперення венеціанських голубів або перетворюють троянди з червоних чи білих в райдужні. Для цього абсолютно не потрібно ніяких років селекції або замисловаті генетичні мутації. Достатньо всього лише розщепити нижню частину стебла троянди на кілька відгалужень і вставити кожне з них до банки з харчовим барвником. Пройде пара годин, квітка вбере в себе ці кольорові рідини і кожна пелюстка троянди забарвиться в свій колір. У підсумку замість червоної або білої троянди у вас вийде троянда райдужна - відмінний подарунок для коханої дами!

Вчені говорять, що подібні властивості троянд їм давно відомі. Більш того, таким же чином змінювати колір пелюсток можуть також хризантеми, гвоздики, гортензії та деякі інші квітки. Однак до Rainbow Rose ніхто ще не спромігся перенести цей ефект на комерційну основу.

 


Уважаемые мужчины, а ведь праздник нашей прекрасной половины уже не за горами, так что пора уже сегодня позаботится о достойном подарке. В этой связи хочется порекомендовать отличный интернет магазин цветов на восьмое марта, Где вы найдете замечательные оригинальные букеты для ваших любимых дам!


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com